Garip Şeyler: Canavarlar Sıralamamızda Demobatların Düştüğü Yer


Uyarı: Bu hikaye hakkında spoiler içerir yabancı şeyler dördüncü sezon, ikinci cilt.

Duffer Kardeşler bize korkmamız için başka bir canavar verdi.

İçinde yabancı şeyler dördüncü sezon, ikinci cilt, izleyiciler Demobat’ların (yarı iblis, yarı yarasa yaratıklar) Eddie Munson’a saldırıp öldürmesini izledi (Joseph Quinn). Eddie arkadaşlarına yardım etmek için bilerek kendini tehlikeye atsa da Gaten Matarazzo, natalia boyacı, Joe Keery ve maya şahin– Upside Down’da, savaşı daha az korkutucu hale getirmedi. Devasa, uçan canavarlar Eddie’ye her açıdan saldırdı ve sonunda onu kanlı bir karmaşaya bıraktı.

Kemik donduran şeyler, değil mi?

Bu yüzden, Demobatların diğer korkunç canavarlar arasında nerede yer aldığını merak ederken buluyoruz. yabancı şeyler. Spesifik olarak, Demobat’lar ikinci sezonun Demodog’larından daha ölümcül olabilir mi? OG büyük kötü Demogorgon’a karşı nasıl adil olacaklardı? Üçüncü sezondaki The Flayed’den daha gaddar olmalılar, değil mi?

Şanslısın, tüm bunları düşündük ve en sevdiğin Netflix dizisindeki tüm kötü adamları sıraladık.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336611/see-where-stranger-things-demobats-fall-in-our-ranking-of-the-monsters?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir