Garcelle Beauvais’in Yeni Ev Hattı, Mekanınıza “Pizzazz”ı Nasıl Ekleyecek?


Garcelle için parçalarının insanların yaşam alanına “biraz pizzazz” vereceğini umuyor.

Evinizi ailenizin tarzını göz önünde bulundurarak dekore etme konusunda, oğul annesi olan Garcelle—Oliver Saunders31 ve 14 yaşındaki ikizler Jaid Nilon ve jax naylon— çocuklarının, özellikle de gençlerinin hiçbir şekilde karışmadığını kabul etti.

“Dürüst olmam gerekirse, bununla hiçbir ilgileri yok” Gerçek ev sahibi espri yaptı. “Yapsalardı, ‘Tamam, senin sorunun ne?’ derdim. Onlar vardır gururlu, ama bilirsiniz, onlar genç. Onlara ‘Bu çizgiyi yaratmak benim için çok büyük bir şey’ demek gerçekten harikaydı.”

Ancak realite TV yıldızı, ilgi odağı olduğunda, özellikle de film çekerken çocuklarını her zaman aklında tuttuğuna dikkat çekti. Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları.

“Sadece kendimi temsil etmediğimi hissediyorum, aynı zamanda bir anneyim. [My kids] Beni izliyorlar” dedi. “Evden çıkarken onlara her zaman ‘Sen beni temsil ediyorsun, ben seni temsil ediyorum’ diyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337566/how-garcelle-beauvais-new-home-collection-will-add-a-little-pizzazz-to-your-space?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir