Garcelle Beauvais, Jennifer Coolidge’in RHOBH’a Katılmasını İstiyor


benziyor Jennifer Coolidge Beverly Hills elması istiyor gerçek kötü.

İle Lisa Rina ve Diana Jenkins‘ den son ayrılışlar Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları, Bravo serisinin gelecek 13. sezon kadrosuna yeni bayanlar için yer var. Ve sonra Beyaz Lotus aktris, realite şovuna katılacağını söyledi, yıldız Garcelle Beauvais potansiyel oyuncu kadrosu hakkında ne düşündüğünü açıkladı.

Göre Altıncı SayfaGarcelle, Jennifer’ın katılma arzusuyla ilgili bir Instagram gönderisine “Evet lütfen” yorumunu yaptı. RHOBH.

Kısa bir süre önce En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu, Televizyon Dizisi veya Sinema Filmi dallarında ilk Altın Küresini 9 Ocak’ta evine götüren Jennifer, daha önce bir hayranı olduğunu açıklamıştı. gerçek ev kadınları E! ile Ekim 2022’de yapılan bir röportajda franchise! Aradığı haberler RHOBH “pek çok nedenden ötürü sürükleyici.”

61 yaşındaki oyuncu, “sahip olduğum tüm eşcinsellerin” diziye “takıntılı” olduğunu belirterek, “Yani, bunu yapmamı isterlerdi” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361283/garcelle-beauvais-reacts-to-jennifer-coolidge-s-desire-to-join-lessigreaterrhobhlessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir