Game of Thrones’tan Maisie Williams ve Reuben Selby Ayrılıyor


diz bükmek, Maisie Williams yapacak bir duyurusu var.

bu Game of Thrones Oyuncu, kendisinin ve erkek arkadaşının olduğunu açıkladı Ruben Selby beş yıllık flörtün ardından ayrıldılar.

Williams 23 Şubat’ta “Bir dönemin sonu” yazdı. Instagram Hikayesi Selby ile bir selfie yanında mesaj. “@reubenselby_ ve ben ilişkimizi bitirmeye karar verdik. 5 yıl önce tanıştığımızdan beri, bağlantımız her zaman ortak ve ayrı, yaratıcı kariyerlerimize doğru genişledi… ve böyle devam edecek.”

25 yaşındaki sözlerine şöyle devam etti: “Bu karar, çok minnettar olduğumuz veya sihri koruyabildiğimiz için, beynimizi bir araya getirdiğimizde yardım edemediğimiz ama yaydığımız bir şey.” “Ps daha fazla soru sormayın lütfen, çocuklarımızı (köpeğimi) korumalıyız.”

Bir tasarımcı ve girişimci olan Selby de ayrılık haberini sosyal medyadaki takipçileriyle paylaşarak mesajı yeniden paylaştı. Instagram Hikayesi ve bir kalp emojisi eklemek.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365963/lessigreatergame-of-throneslessigreater-maisie-williams-and-boyfriend-reuben-selby-break-up-after-5-years-of-dating?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir