Game of Thrones Star Paramount+’ın 1923’üne Başladı


A Game of Thrones yıldız zamanda geriye gidiyor… tekrar.

Jerome FlynnHBO’da Lannisters’ın sağ kolu Bronn’u canlandıran ünlü Game of Thronesşimdi geri dönüyor 1923 Paramount+’ın en son Sarıtaş kopup fırlamak. başlıklı dizide, 1923, Flynn, E!’de tanımlanan Banner Creighton’ı oynayacak! “İnatçı bir İskoç ve yerel koyun adamlarının lideri” olarak haberler.

Tabii ki, bu değil Game of Thrones Hayranların favorisi, televizyondaki çalışmalarıyla da tanındığı için televizyona akın etti. Karındeşen Sokak, Siyah ayna ve asker, asker.

Ne bekleyebileceğimize gelince 1923? Yayıncı başına, 1923 Yellowstone’daki ana karakterler ve bir başka prequel yan ürünü olan Dutton ailesinin bir “köken hikayesi”. 1883.

Şimdi iki nesil geride kaldı ve 1900’lerde Dutton’ların yaşamını, flamalara göre “tarihi kuraklık, kanunsuzluk ve yasaklardan ve bir sığır hırsızlığı salgınından kurtulmak için mücadele ederken” göreceğiz, “hepsi bulutun altında savaştı. Montana’nın ulustan neredeyse on yıl önce gelen büyük bunalımı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347543/game-of-thrones-fan-favorite-heading-to-paramount-s-yellowstone-spinoff?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir