Galentine Günü için Parkları ve Rec Cast’ı Görün


Kızları Pawnee’den çıkarabilirsin ama Pawnee’yi kızlardan çıkaramazsın.

Parklar ve Rekreasyon ekip üyeleri Raşida Jones, Amy Poehler, Aubrey Meydanı Ve kathryn hahn NBC komedisinde kurulan Sevgililer Günü’ne bitişik tatil olan Galentine Günü’nü kutlamak için bir kez daha bir araya geldi.

Rashida 13 Şubat’ta Instagram’da grubun bir fotoğrafını yayınladıaltyazılı: “Orijinal Gals’tan Galentine Günü kutlu olsun!”

Kerry Washington snap’e “YAS!!!!!!” yanıtını verirken, Samantha Ronson “Bunu seviyorum” yorumunu yaptı.

Galentine Günü buluşması, aktrisler için bir nebze gelenek haline geldi. Aynı dörtlü 2018’de bir araya geldi, Aubrey, altyazılı ekibin bir fotoğrafını yayınlarken: “Galentine’ler gününüz kutlu olsun. Bu kadınlar beni hayatta tutuyor.” Grup ayrıca 2020’de bir araya geldi ve Aubrey bir kez daha bir araya gelen grubun bir fotoğrafını yayınladı.

Galentine Günü sırasında kuruldu Parklar ve RekreasyonSevgililer Günü’nden bir gün önce anılan Leslie Knope (Poehler), aralarında Ann (Jones) ve April’ın (Plaza) da bulunduğu en iyi kız arkadaşlarını, hikaye anlatımı ve güçlü kadın arkadaşlıklarının kutlanmasıyla dolu bir brunch’a davet etti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364812/lessigreaterparks-and-reclessigreater-s-amy-poehler-rashida-jones-and-aubrey-plaza-reunited-to-celebrate-galentine-s-day?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir