‘Galaksinin Koruyucuları 3’ Super Bowl Fragmanı: Video – Hollywood Life


galaksinin gardiyanları


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

Ne yazık ki sevgili Galaksinin Koruyucularına veda etme zamanı geldi. Marvel serisinin yaklaşmakta olan üçüncü ve son filmi için Super Bowl LVII sırasında piyasaya sürülen yeni bir fragman, hayranlara 5 Mayıs 2023’te vizyona girmeden önce filme bir kez daha göz atma fırsatı veriyor. Adam Büyücü.

“Her zaman bir aile arıyorduk… ta ki birbirimizi bulana kadar. Son bir yolculuğa hazır mısın?” Peter karavanda diyor. Muhafızlar şimdiye kadarki en zorlu dövüşlerinden biriyle karşı karşıya. Ne olursa olsun, bu grup her zaman aile olarak kalacak. Rocket, “Hepimiz birlikte sonsuza dek… ve güzel gökyüzüne uçacağız” diyor.

Fragman, Gamora’nın Peter’a soğuk davranmasıyla sona erer. Nebula’ya bakarken Peter’a, “Aşık olduğun kişi daha çok ona benziyor,” diyor. Peter tatlı yüzüyle Nebula’ya bakıyor. Ona ne yapıyorsa onu “bırakmasını” söylüyor!

Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Dizel, Bradley Cooper, Karen GillanVe Pom Klementieff hepsi Muhafızlar olarak yıldız. tavukçu olacak üçüncü filmdeki ana kötü adam olan Adam Warlock’u canlandırıyor. Chukwudi İwuji, Daniela MelchiorVe Maria Baklahova dizisinin yeni oyuncu kadrosu arasında yer almaktadır. James Gunnyönetmenliğini yaptığı film.

için fragman Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 1 Aralık 2022’de São Paolo’daki CCXP23’te düştü. Filmde önemli bir karakterin muhtemelen ölebileceğine dair ipuçlarıyla üçlemenin duygusal bir sonunu alay etti. James Gunn zaten bir röportajda söyledi Haftalık eğlence üçüncü filmin ilk iki filme göre “daha ​​ağır bir hikaye” olduğunu.

Chris Pratt
Chris Pratt, ‘Galaksinin Koruyucuları Vol. 3’ (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 COVID-19 salgınının film endüstrisi üzerindeki etkisi nedeniyle büyük çıkış tarihi gecikmeleri yaşadı. Film üç aydan kısa bir süre sonra çıkıyor Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantamania. Marvel Sinematik Evreninin Beşinci Aşamasının bir parçası ve Muhafızlar için son uğurlama olması bekleniyor. Yani, bu gerçekten her şeyin olabileceği anlamına gelir.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/guardians-of-the-galaxy-3-super-bowl-trailer-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir