Gail Simmons, En Seçici Yiyenlerin Seveceği Bir Go-to Tatlıyı Paylaşıyor


Alışveriş yapanlar Gail’s’i övdü kitap her düzeyde deneyime sahip aşçılar için ulaşılabilir, yapımı kolay tarifler için.

Eve Getirmek Yorumlar

Bir müşteri, “Gail’in yemek kitabı cana yakın, düşünceli ve görsel bir şölen. Her tarifi tamamlayan tüm kişisel hikayelerini kesinlikle sevdim. Ev aşçısı için kesinlikle erişilebilir.”

Bir başkası, “Bu, tüm ailenin keyifle okuyabileceği erişilebilir, güzel bir kitap. İster acemi bir aşçı olun – mutfak aletlerini nasıl kullanacağınızı, nasıl düzgün baharatlanacağını ve yemeği nasıl bir araya getireceğinizi öğrenmek istiyorsunuz – ya da Başarılı bir ev aşçısı, bu kitapta herkes için bir şeyler var. Güzel bir şekilde çekilmiş ve büyüleyici bir okuma. Gail, bizi dünyanın dört bir yanındaki yemek maceralarına götürüyor ve Eve Getirmek’te onu hepimiz için eve getiriyor.”

Bir eleştirmen, “Bu kitap bana yemek pişirmem için ilham verdi… ve 7. sınıf ev ekonomisi dersinden beri pasta yapmadım. Her nasılsa, o kadar iyi çıktı ki, arkadaşlarıma vermek için ALTI kitap daha sipariş ettim. tatil hediyeleri.”

“Herhangi bir ev aşçısı veya profesyonel aşçı kitaplığına eklemek için ne harika bir kitap. Erişilebilir tarifler, güzel fotoğraflar ve Gail’in yaşam boyu süren seyahat ve yemek yeme maceralarına dair ilginç hikayelerle dolu. Her yemeğe neyin ilham verdiğini duyabilmeyi seviyorum. tarifler basit, iyi test edilmiş ve TÜM lezzetli! Sırada ne bulacağını görmek için sabırsızlanıyorum,” diye yorum yaptı bir müşteri.

Birisi övgüyle söz etti, “Gail Simmons’ın tattığı ve deneyimlediği inanılmaz tariflerden bazılarını ev masamıza getirmesine bayılıyorum! Basit pişirme teknikleri sağlıyor ve bu tarifleri ev şefi için erişilebilir kılıyor! Yeni başlayan biri olarak benim için bir ilham kaynağı. şef ve yemek aşığı!”

Gail’den ilham alan daha fazla alışveriş yapmak ister misiniz? Mutfak önerilerine bayılacaksınız.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375982/lessigreatertop-cheflessigreater-star-gail-simmons-shares-a-go-to-dessert-that-even-the-pickiest-eaters-will-love?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir