Gabrielle Union Yeni Saç Kesiminden Sonra Çıplak Fotoğraflar – Hollywood Life


Gabrielle Union Yeni Saç Kesiminden Sonra Çıplak Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Scott Kirkland/Shutterstock

Gabrielle Birliği yakın tarihli bir sosyal medya gönderisinde hayal gücüne çok az şey bıraktı. Eski Amerika’nın yeteneği var Yargıç, 5 Ağustos Cuma günü Instagram hesabından doğum günü kıyafeti dışında hiçbir şey giymediği açıklayıcı bir fotoğrafını paylaştı. Makyaj koltuğunda kollarıyla dizlerinin arasında oturan muhteşem yıldız, “Çıplak ve Korkusuz. Yeniden Doğuş GÜZEL OLACAK. Not: Teşekkürler @laurenlondon, olduğun gibi geldin ve hayatımın gidişatını değiştiren bilgi ve sevgiyi üzerime bıraktın.”

49 yaşındaki güzellik ekledi, “Güçlü bir şekilde mücadele ettiğim bu son birkaç ayda bana zaman ayıran herkese TEŞEKKÜR EDERİM. TEŞEKKÜRLER!!!!!” Ağızları açık bırakan IG, “Şifa” olarak adlandırıldı.

Çocukları paylaşan Gabrielle Zaya14 ve Kaavia3, kocasıyla Dwyane Wade2000’lerin amigo komedisinde yıldız oldu Bırakın gelsin yanında Kirsten Dunst. Ancak Gabrielle kısa süre önce filmdeki rolüyle ilgili bazı pişmanlıkları olduğunu paylaştı. ziyareti sırasında Günaydın Amerika“Daha Güçlü Bir Şeyiniz Var mı?

Filmde Isis, takımının koreografisinin rakip bir takım tarafından çalındığını öğrenir ve bu da herkesi haklı olarak kızdırır, ancak Gabrielle bunu bu şekilde oynayamayacağını hissettiğini söyledi. “Siyahi kızların sinirlenmesine izin verilmez. Kesinlikle öfkeli değil ve onu susturdum ”diye açıkladı. “Onun ağzını tıkadım ve onu bu zarif, düzgün lider yaptım ve o filmde hâlâ kötü adamdım. Tüm bu şekil değiştirmeyi bir karakter için yaptım ve sonra bunu kendime de yaptığımı fark ettim. Kendime insanlığımın tamamına izin vermiyordum. ”

Bunu akılda tutarak, Gabrielle performansında kesinlikle değişiklikler yapacağını söyledi. “Onun tam insanlığına izin verirdim ve tam bir insan olmanın bir parçası da zarar gördüğünde öfkesini ifade etme yeteneğidir” diye detaylandırdı. “Kendinize tüm duygu yelpazenize gerçekten izin vermediğinizde ve kendi duygularınızı susturduğunuzda, insanların ‘Belki yaptığım şey o kadar da kötü değildi’ diye düşünmesini sağlıyor. Ona tüm öfkemi verirdim.”

Orijinal yapımla ilgili bazı çekinceleri olsa da Gabrielle, Ağustos 2020’de başrol oyuncusu Kirsten ve yönetmen Peyton Reed ile bir Zoom toplantısı sırasında bir devam filmi için fikirler ortaya koydu. “20 yıl sonra, bu filmin sahip olduğu ve olmaya devam ettiği etki, bu harika” dedi. “Yani bir gün ne bulursak çıkaralım, demek istediğim, Kirsten, belki de PTA’nın eş başkanları gibiyiz. Bilmiyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/gabrielle-union-naked-new-haircut-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir