Gabrielle Union Tecavüz Edildikten Sonra Kaygı ve TSSB’nin “Acısını” Anlattı


İçerik uyarısı: Bu hikaye cinsel saldırıdan bahseder.

Otuz yıl sonra, Gabrielle Birliği travmatik bir olaydan sonra hayatta gezinmeye devam ediyor.

bu Düzine tarafından daha ucuz aktris, kişisel mücadelelerinden bazılarına bir bakış attı. Instagram 7 Haziran’daki posttravmatik stres bozukluğunun (TSSB) ve kaygının 19 yaşında tecavüze uğramasının ardından spot ışığında günlük yaşamını nasıl etkilediğini açıklıyor.

“Tecavüzden kurtulan biri olarak 30 yıldır TSSB ile mücadele ediyorum” diye başladı görevine. “Bunca yıl kaygı ve panik ataklarla yaşamak hiç kolay olmadı. Kaygı o kadar kötü ki hayatımı küçültüyor bazen.”

Union, evinden ayrılmanın veya trafik işaretinde korumasız sola dönüş yapmanın bile “beni dehşete düşürebileceğini” söyledi. Kaygısı ayrıca Met Gala gibi bir partiye gitme heyecanını “tam bir ıstıraba” dönüştürebilir.

“Size yaşadıklarımızı anlattığımızda, lütfen bundan ilk bahsettiğimizde bize inanın” diye yazdı. “Hayır, gergin olmak gibi değil ve herkes kaygıyı farklı şekilde deneyimliyor ve ele alıyor ve sorun değil.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333802/gabrielle-union-describes-agony-of-anxiety-and-ptsd-after-being-raped-at-19?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel