Gabrielle Union, Risqué Elbisede Gardırop Arızasından Korkmuyor


Gabrielle Birliği tüm (stil) kuralları çiğniyor.

bu Bırakın gelsin şap Dekolte bölgesindeki en uç kesimlere sahip cızırdayan kivi yeşili renkli elbisesiyle inanılmaz tonda vücudunu sergiledi.

Aslında, Kwame Adusei’nin yere kadar uzanan tasarımı o kadar müstehcendi ki, ani bir hareket gardırobun arızalanmasına neden olabilirdi. Ama Gabrielle’in ateşli ve baştan çıkarıcı fotoğraf çekiminin görünüşüne bakılırsa, fotoğrafçı tarafından çekilmiş. Nisan Johnston– potansiyel bir kıstırma kaymasından korkmadığını kanıtladı.

Elbisenin kendisine gelince, sıcak numara, A-lister’ın göğsünü ve karnını çapraz şekilde saran bir iple bir arada tutulurken, kıvrımı saran malzemenin geri kalanı aşağı sarktı.

Yabancı Konuk sanatçı. Düzenli dizilere yükselmeyi umuyor” Gabrielle, Instagram’ına başlık yazdı ve ayrı bir gönderiye “Uzay gemisinden BTS” ekledi.

bu Tüm Kuralları Yıkmak oyuncu oynadı Beyonce‘ın seksi videosu için yeni şarkısı “I’m That Girl”, arsızca “40-FINE” yazıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340813/gabrielle-union-proves-she-s-not-afraid-of-a-wardrobe-malfunction-with-risque-cut-out-dress?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir