Gabrielle Union Milan Moda Haftasında Dwyane Wade ile Sersemletildi: Fotoğraf – Hollywood Life


Dwyane Wade ve Gabrielle Birliği


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Gabrielle Birliği Milano Moda Haftası’nda en iyi ve en şık hayatını yaşıyor. 49 yaşındaki aktris, 19 Haziran’da İtalya’nın Milano kentinde, Prada imzalı, uyluklarının tepesinden başlayan ve yere zarif bir şekilde akan muhteşem püsküllü beyaz bodycon tank elbisesiyle bir tanrıça gibi göründü. Eğlenceli püsküller beyazla başladı ve zarif bir ombre etkisi ile açık kahverengiye döndü. bu Düzine tarafından daha ucuz Aktris saçlarını yeniden şık bir atkuyruğu yaptı ve Tiffany & Co marka gümüş sallantılı küpelerle donattı. Şık görünümünü siyah bantlı topuklu ayakkabılarla tamamladı.

Dwyane Wade ve Gabrielle Birliği
Dwyane Wade ve Gabrielle Union’ın stilistleri, çiftin iyi bir uyum sağladığından emin olmak için birlikte çalıştı ve çaba kesinlikle karşılığını verdi (Fotoğraf: BACKGRID)

“Milano’da kavurucu bir sıcak var, bu yüzden Gabrielle’in gösteri için havası yaz mevsimiydi. Sonuç olarak, ruh hali ‘ten ve vücut’tu – Gabrielle ile çalışırken bunu yapmak zor değil,” diyen stilisti, Thomas Christos Kikissöylenmiş moda sofistike, ancak basit bir görünüm. “Prada birkaç seçenek gönderirken, ikisinin de dikkatini çeken püsküllü etek ucuna sahip sade, bej atlet elbiseydi.”

Gabrielle’e kocası eşlik etti Dwyane Wade, 40, yüksek belli siyah takım elbise pantolonu ve parlak sarı bir atleti ile aynı derecede şık görünüyordu. Stilisti, “Bu, Dwayne’in ilk Prada gösterisiydi, bu yüzden Prada’nın 2022 sonbaharındaki kazan takımıyla bir çapa olarak klasik 90’ların Prada spor görünümüne gerçekten eğildik,” dedi. Jason Boldenaçıkladı moda onun görünüşü için aldıkları yön hakkında. “Sonuç, gördüğünüz gibi, saf bir sihirdi.” Emekli NBA yıldızı, takımına Sydney Evan ve Bay Purl imzalı birkaç katmanlı kolye taktı.

Gabrielle Milano’da olmaktan mutlu olduğunu açıkça belirtti ve Moda Haftası’nı şeffaf sarı bir elbise içinde dans edip dönerken yaptığı bir videoyla başlattı. “Wade Dünya Turu Bugün Başlıyor. Milan What’s Good” adlı videoya Russ’ın “Handsomer” şarkısına ayarlanan bir açıklama yazdı. Elbise Sportmax markasına aitti. Merhaba güzel. Bundan sonra için için için yanan bir paylaşım paylaştı. enstantane fotoğraf yanları dantel detaylı beyaz vintage Prada mini elbisenin içinde.

Milan Moda Haftası hakkındaki coşkulu gönderilerinin arasında Gabrielle, kocasına Babalar Günü’nü kutlamak için zaman ayırdı. “Babalar günün kutlu olsun bebeğim!! @dwyanewade, bizim için yaptığınız her şeyi ve kişisel gelişiminize adadığınız tüm yolları takdir ediyoruz,” diye yazdı Dwyane’in baba olmak hakkında konuştuğu bir video montajının yanında. Günaydın Amerika. “Büyük ve küçük şeyler için mevcut olmak için cenneti ve dünyayı hareket ettirdiğiniz tüm yollarla beni şaşırtmaktan asla vazgeçmiyorsunuz. Seni çok seviyoruz ve İskoçya’nın tadını çıkarıyoruz!!!!!!” Gabrielle ve Dywane birlikte bir biyolojik çocuğu paylaşıyorlar. Kaavia James WadeGabrielle’in şiddetli doğurganlık mücadeleleri yaşamasının ardından 2018’de dünyaya bir vekil aracılığıyla hoşgeldiniz. 2014’te evlenmişlerdi. Dwyane’in ayrıca önceki ilişkilerinden üç çocuğu var.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/gabrielle-union-dwyane-wade-milan-fashion-week-photo/

Yorum yapın

SMM Panel