Gabrielle Union, Hollywood’da Kesikli Siyah Catsuit: Fotoğraflar – Hollywood Life


Gabrielle Union, Hollywood'da Kesikli Siyah Catsuit: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: BÜKÜM / ARKA GRİD

Gabrielle Birliği Her geçen gün daha da güzelleşmeden edemezsiniz! 49 yaşındaki aktris, 23 Temmuz Cumartesi günü Los Angeles’ta bir bekarlığa veda partisi için dışarı çıktığında dudak uçuklatan bir görüntü sergiledi. Neredeyse hiç belli olmayan siyah bir üst ve uyumlu taytları sallayan, Düzineyle Daha Ucuz şap müstakbel gelin ve bir grup muhteşem arkadaş ona katıldığı için dikkatleri üzerine çekti.

Gabrielle Union, Hollywood'da Kesikli Siyah Catsuit: Fotoğraflar – Hollywood Life
Gabrielle Union, Temmuz 2022’de Hollywood’da bir parti için kedi kostümü giydi. (TWIST / BACKGRID)

Çocukları paylaşan yıldız Zaya14 ve Kaavia3, kocasıyla Dwyane Wade2000’lerin amigo komedisinde yıldız oldu Bırakın gelsin yanında Kirsten Dunst. Ancak Gabrielle kısa süre önce filmdeki rolüyle ilgili bazı pişmanlıkları olduğunu paylaştı. ziyareti sırasında Günaydın Amerika Geçen yıl, “Daha Güçlü Bir Şeyiniz Var mı?

Filmde Isis, takımının koreografisinin rakip bir takım tarafından çalındığını öğrenir ve bu da herkesi haklı olarak kızdırır, ancak Gabrielle bunu bu şekilde oynayamayacağını hissettiğini söyledi. “Siyahi kızların sinirlenmesine izin verilmez. Kesinlikle öfkeli değil ve onu susturdum ”diye açıkladı. “Onun ağzını tıkadım ve onu bu zarif, düzgün lider yaptım ve o filmde hâlâ kötü adamdım. Tüm bu şekil değiştirmeyi bir karakter için yaptım ve sonra bunu kendime de yaptığımı fark ettim. Kendime insanlığımın tamamına izin vermiyordum. ”

Bunu akılda tutarak, Gabrielle performansında kesinlikle değişiklikler yapacağını söyledi. “Onun tam insanlığına izin verirdim ve tam bir insan olmanın bir parçası da zarar gördüğünde öfkesini ifade etme yeteneğidir” diye detaylandırdı. “Kendinize tüm duygu yelpazenize gerçekten izin vermediğinizde ve kendi duygularınızı susturduğunuzda, insanların ‘Belki yaptığım şey o kadar da kötü değildi’ diye düşünmesini sağlıyor. Ona tüm öfkemi verirdim.”

Orijinal yapımla ilgili bazı çekinceleri olsa da Gabrielle, Ağustos 2020’de başrol oyuncusu Kirsten ve yönetmen Peyton Reed ile bir Zoom toplantısı sırasında bir devam filmi için fikirler ortaya koydu. “20 yıl sonra, bu filmin sahip olduğu ve olmaya devam ettiği etki, bu harika” dedi. “Yani bir gün ne bulursak çıkaralım, demek istediğim, Kirsten, belki de PTA’nın eş başkanları gibiyiz. Bilmiyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/24/gabrielle-union-black-catsuit-hollywood-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir