Gabrielle Union ‘Bring It On’ Devam Filmini Geliştiriyor – Hollywood Life


Gabrielle Union 'Bring It On' Devam Filmini Geliştiriyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

Gabrielle Birliği vardı Bırakın gelsin 2000 yapımı amigo kız komedisinin devam filminin yapım aşamasında olduğunu onayladıktan sonra hayranlar çıldırıyor! Rol aldığı 50 yaşındaki oyuncu, Kirsten Dunst’ın orijinal filmdeki rakibi Isis, Isis’in lise amigo takımı East Compton Clovers’ın etrafında dönen bir film “geliştirdiğini” açıkladı. “Şu ana odaklanan bir devam filmi geliştiriyoruz. [Clovers]dedi Gabrielle. ET 20 Ocak Cuma günü, “Üzerinde çalışıyoruz.”

Gabrielle Union 'Bring It On' Devam Filmini Geliştiriyor – Hollywood Life
Gabrielle Union, ‘Bring it On’ filminin devamı için çalıştığını doğruladı. (DIGGZY/Shutterstock)

Onay, aktrisin onun hakkında olası bir devam filmi ima etmesinden sadece dört ay sonra geldi. twitter. Filmin 22. yıl dönümünü kutlayan bir hayrandan gelen bir tweet’e yanıt veren Gabrielle, “Hmmmm, yani Isis’in ergenlik çağındaki bir çocuğu #BringItOn olabilir” yazdı.

Hayranlar tabii ki bunu hafife almadılar ve sosyal medyayı “” gibi yorumlarla bombaladılar.YANİ DEVAMI VAR MI DİYORSUNUZ?!?!!!!!!!!! odaklanmış bir yoncaya ihtiyacımız var #Bırakın gelsin.” Bir başkası, “Lütfen duygularımla oynamayın, gerçek bir devam filmine ihtiyacımız var.” Pop yıldızı Chloe Bailey Hatta oyunculuk hizmetlerini sunmak için atladı, “ayrı olmak istiyorum” tweet’i attı.

Gabrielle Union 'Bring It On' Devam Filmini Geliştiriyor – Hollywood Life
Kirsten Dunst ve Gabrielle Union, 2000 yapımı ‘Bring It On’da rol aldı. (Everett Koleksiyonu)

Çocukları paylaşan Gabrielle Zaya14 ve Kaavia3, ile Dwyane Wadeyıldızlığa vuruldu Bırakın gelsin Kirsten’ın yanında. Ancak Gabrielle geçtiğimiz günlerde filmdeki rolüyle ilgili bazı pişmanlıkları olduğunu paylaştı. ziyareti sırasında Günaydın Amerika“Daha Güçlü Bir Şeyiniz Var mı?” Adlı kitabında bir özür mektubu da kaleme aldığı karakteri Isis’i “ağızlık yapmak” konusundaki endişelerini dile getirdi.

Filmde Isis, ekibinin koreografisinin rakip bir ekip tarafından çalındığını öğrenir, bu da herkesi haklı olarak üzer, ancak Gabrielle bu şekilde oynayamayacağını hissettiğini söyledi. “Siyah kızların kızmasına izin verilmiyor. Kesinlikle gösterişli bir şekilde kızgın değildim ve ben onun ağzını kapattım, ”diye açıkladı. “Onun ağzını kapatmıştım ve onu bu zarif, düzgün lider yapmıştım ve o filmde hâlâ bir kötü adamdım. Tüm bu şekil değiştirmeyi bir karakter için yaptım ve sonra bunu kendime de yaptığımı fark ettim. Kendime insanlığımın tüm kapsamına izin vermiyordum.

Gabrielle Union 'Bring It On' Devam Filmini Geliştiriyor – Hollywood Life
Gabrielle Union, Compton Clovers’ı merkeze alan ‘Bring It On’un devamı niteliğinde olduğunu söyledi. (Everett Koleksiyonu)

Bunu akılda tutan Gabrielle, performansında kesinlikle değişiklikler yapacağını söyledi. “Onun tam bir insan olmasına izin verirdim ve tam bir insan olmanın bir parçası da zarar gördüğünde öfkesini ifade edebilmektir,” diye detaylandırdı. “Kendinize tam anlamıyla duygularınızın tümüne izin vermediğinizde ve kendi duygularınızı susturduğunuzda, insanların ‘Belki de yaptığım şey o kadar da kötü değildi’ diye düşünmelerine yol açar. Ona tüm öfkemi verirdim.

Orijinal prodüksiyonu ele alma şekliyle ilgili bazı çekinceleri olsa da, Gabrielle açıkça devam filmi için gemide. Onayından önce bile ET ve şifreli tweet’i, yıldız, bir toplantı sırasında ikinci bir perde için fikirler ortaya atmıştı. Yakınlaştırma buluşması Ağustos 2020’de Kirsten ve yönetmenle Peyton Kamış. Gabrielle, “20 yıl sonra, bu filmin sahip olduğu ve sahip olmaya devam ettiği etki, bu harika,” dedi. “Yani bir gün aklımıza ne gelirse gelsin, yani Kirsten, belki PTA’nın eş başkanları gibiyizdir. Bilmiyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/21/gabrielle-union-developing-bring-it-on-sequel/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir