Gabriella Karefa-Johnson’ın Yeni Hedef İşbirliğini Satın Alın


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

hedefin ikinci Future Collective moda serisi kış gardıroplarımızın can attığı şey.

Kusursuz lezzet ve moda uzmanlığı ile Gabriella Karefa-Johnson, Future Collective serisi, parlak renk patlamalarını, rahat silüetleri ve her yerde giyilebilecek çok yönlü parçaları kucaklamakla ilgilidir. Moda editörü ve stilisti, XXS-4X ve 00-30 beden arasında değişen en şirin dış giyim, elbiseler, etekler, çantalar ve daha fazlasını içeren koleksiyona maksimalist yeteneğini getiriyor. En iyi kısım? Koleksiyondaki tüm moda ileri parçalar 10 ila 50 dolar arasında değişiyor.

Gabriella’s Target koleksiyonundan en sevdiğimiz görünümlerden birkaçı için okumaya devam edin ve her şey tükenmeden alışverişe başlayın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363048/gabriella-karefa-johnson-s-new-target-collab-will-give-you-a-winter-wardrobe-refresh?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir