Gabby Windey ‘DWTS’de Erich Schwer Split Hakkındaki Sessizliği Bozdu – Hollywood Life


Gabby Windey 'DWTS'de Erich Schwer Split Hakkındaki Sessizliği Bozdu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Craig Sjodin/ABC

Gabby Windey31, ayrıldığı hakkında açıldı erik Schwer29, ilk kez 14 Kasım’daki bölümde Yıldızlarla Dans. bu bekarlığa veda star, aynı “hedeflere” sahip olmadıkları ve “hayata aynı şekilde yaklaşmadıkları” için nişanlarının uzun sürmediğini itiraf etti. “İlişkimizin sonu, ortak hedeflerimiz veya hayata yaklaşma şeklimiz konusunda birbirimize tamamen ayak uyduramadığımız ve senkronize olmadığımız için oldu” dedi. Des’reeŞovda “Seni Öpüyorum”. “Birbirimizin en iyi eşleşmesi değildik.”

Gabby’nin Erich hakkındaki son yorumları, ayrılık haberlerinin ilk olarak 4 Kasım’da manşetlere çıkmasının ardından geldi. Bundan sadece birkaç gün önce, 31 Ekim’de, Gabby de bir röportajda ayrı vakit geçirdiklerini ima etti. Fox Haber. İki hafta üst üste nişan yüzüğü olmadan görüldükten sonra, “Hayat şu anda ikimiz için de gerçekten meşgul,” dedi. DWTS. “Bu yüzden endişelerini anlıyorum ama biz sadece, bilirsiniz, her birimizin bireysel çıkarlarıyla ilerliyoruz ve uzaktan birbirimizi destekliyoruz.”

Gabby Windey, Erich Schwer
Gabby ve Erich’in nişanı ‘The Bachelorette’in Eylül’deki sezon finalinde gösterildi (Craig Sjodin/ABC)

Bir kaynak da söyledi E! Haberler Gabby’nin söylediğine benzer bir şey DWTS Pazartesi gününde. Bölünmenin haber olduğu sırada “Hızlı olmadıklarını ve aynı sayfada olmadıklarını hissetti” dediler. “Gabby, birbirlerine alan tanıyıp bunu halledebileceklerini umuyordu ama sonunda bir gelecekleri olmadığına karar verdi.”

Erich seyirciler arasında görülmese de DWTS son bölümlerde, sezonun başlarında onu destekledi. Gabby EXCLUSIVELY, “Bunun benim için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve şu anda çok fazla ama geçici,” dedi. HollywoodYaşamı Eylül’de “Sadece bir şey daha var. Aslında halka açık olmamız ve etrafta gizlice dolaşmamamız çok güzel, bu yüzden şimdi işimizi kolaylaştırıyor.”

Gabby Windey, Erich Schwer
Gabby & Erich daha mutlu zamanlarda. (Craig Sjodin/ABC)

Gabby ve Erich, sezon finalinde nişanlandılar. bekarlığa veda 20 Eylül’de ve hemen yarışmaya devam etti. DWTS. Onunla ortak oldu Val Çmerkovskiy ve 13 Kasım’da yanına aldı instagram Hayranların Erich’ten ayrılmasıyla ilgili sorularının Pazartesi günkü günlerde “ele alınacağını” ortaya koyan bir hikaye. DWTS yarı final canlı şov.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/14/gabby-windey-breaks-silence-erich-schwer-split-dancing-with-the-stars/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir