Gabby ve Rachel’ın Bekarlığa Vedayla Nişanlanıp Nişanlanmadığını Öğrenin


Canlı bir stüdyo izleyicisinin önünde, Rachel sunuculuğunu açıkladı Jesse Palmer bunun gibi bekarlığa veda radyo dalgalarını vurmaya başladı, o ve Tino sorun yaşamaya başladı, bunun sonunda onu aldatmasına yol açtığını söyledi.

Rachel sonunda Tino ile yüzleştiğini açıkladı – kameralar dönerken!

Rachel, Gabby’den bir moral konuşması aldıktan sonra, Tino elinde bir günlükle geldi. “Yani, karıştırdım” dedi. “Başka bir kızı öptüm, ama öptüğüm anda sana ait olduğumu biliyordum.”

Tino, Rachel’la sorunları olduğu sırada gösteriden önce tanıdığı bir kızı öptüğünü açıkladı. İşte o zaman Tino, ilişkilerinin zaman çizelgesini takip eden günlüğünden istisnalar okumaya başladı.

Çift, Tino’nun Tino evden ayrılmadan önce Rachel’ın terapiye gitmeyi reddettiği (ki bunu reddetti) suçlamasını içeren çevrelerde dolaştı. Bir yapımcıyla yaptığı konuşmada Tino, “Bu beni kötü göstermekten başka bir şey değil. Bu beni tamamen çarmıha geriyor” diye şikayet etti.

Tino ağlamaya başladı ve “Ona benden ayrılmasını söyle. Bırak beni” dedi.

Eve döndüğünde Tino, Rachel’a, “Duygusal ihaneti tamamen anlıyorum, ama sadece sana yüklenmek istemedim,” dedi.

Yine gergin bir sohbetten sonra Tino evden çıktı ve nedense Rachel’ın ön bahçesinde gömleğinin düğmelerini açtı. Sonunda -gömleğinin düğmeleri yeniden iliklenmiş olarak- içeri girdi ve çok şükür her şey sona erdi.

Rachel, Tino’ya işinin bittiğini söyledi ve yüzüğünü geri verdi ve o da gitti.

Rachel yine evinde yalnız başına, “Ben deli miyim yoksa bu öyle mi oldu?” diye kendi kendine sordu.

Biz de kendimize aynı şeyi soruyoruz, Rachel!

Stüdyoya geri döndüğümüzde Tino, Rachel’la son bir görüşme yapmak için dışarı çıktı, bu da az önce gördüğümüz kadar yorucu ve dolambaçlıydı. Yine de, bekarlığa veda Jesse başka birinin Rachel’la sohbet etme şansı istediğini söylediği gibi, hâlâ elinde son bir numara vardı.

İşte o zaman Rachel’ın finalin birinci bölümünde ayrıldığı Aven dışarı çıktı.

“Buradan çıkıp yetişmek ister misin?” Rachel’a, gözünde bir parıltıyla yanıt verdiği, “Hiçbir şeyi daha fazla sevmem” diye sordu.

Mutlu sonları seviyoruz!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347191/the-bachelorette-finale-find-out-if-gabby-windey-and-rachel-recchia-got-engaged?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir