Gabby Petito’nun Babasının Cesedi Bulunduktan Bir Yıl Sonra Kalem Mesajı


Bu yılın başlarında, Gabby’nin ailesi, mahkeme belgelerinde Brian’ın kızlarını cesedi bulunmadan önce öldürdüğünü bildiklerini, kayıp olduğunu bildirdikten sonra onun yerini “sır” olarak sakladıklarını ve “onun için düzenlemeler yaptığını” iddia ederek Çamaşırhanelere karşı bir hukuk davası açtılar. ülkeden ayrılmak.”

Brian’ın ailesi hukuk davasını reddetmek için başvurdu, ancak Haziran ayında bir yargıç talebi reddetti. Çamaşırhanenin avukatı, Steven Bertolino, Daha sonra yaptığı açıklamada E! Karardan “hayal kırıklığına uğradıkları” ve “haklarını korumak için mevcut tüm yasal yolları kullanmaya devam edecekleri” haberi.

Gabby’nin annesi, Nichole Schmidt, o zamandan beri Brian’ın mülkünün küratörüne karşı 30.000 $ tazminat talep eden ayrı bir yanlış ölüm davası açtı. Mahkeme tarihi kararlaştırılmadı.

Çamaşırhanelerin avukatı E! Davanın “tamamen bekleniyor” olduğu haberi.

Steven, 6 Mayıs’ta, “Bu dava büyük olasılıkla savunulmayacak ve Petitos, herkesin zaten bildiğini söyleyen bir kağıt parçasından başka bir şey kazanamayacak,” dedi. FBI.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346905/gabby-petito-s-dad-pens-message-to-supporters-one-year-after-her-body-was-found?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir