Gabby Petito Davası: Brian Laundrie’nin Ebeveynleri Dava Duruşması Sırasında MIA


Anne baba arasındaki hukuk savaşı Brian Çamaşırhane ve Gabby Petito devam ediyor.

22 Haziran’da, Christopher ve Roberta Çamaşırhane Petito ailesi tarafından haklarında açılan hukuk davasının ilk duruşmasına katılmadı. İnsanlar. Çiftin yasal olarak duruşmaya katılması zorunlu değildi – ki bu davanın yargılanıp yargılanmayacağını belirleyecek – ancak Gabby’nin ebeveynleri Joseph Petito ve Nichole Schmidt katılmışlardı.

Duruşma sırasında hakim avcı carroll her iki avukatın da argümanlarını dinledi ve daha sonra önümüzdeki iki hafta içinde bir karar vermeyi beklediğini paylaştı, CNN raporlar.

E! Haber, yorum için Laundrie ailesinin avukatına ulaştı.

Mart ayında Petito ailesi, oğullarının Gabby’nin ölümünü örtbas etmeye çalışmasına yardım ettiği iddiasıyla Laundries’e dava açmıştı.

Şikayetlerinde, Gabby’nin ebeveynleri, Christopher ve Roberta’nın Eylül ayında o zamanlar kayıp olan Gabby’yi ararken kaybolduktan sonra “Brian Laundrie’nin yerini gizli tuttuklarını” ve “ülkeyi terk etmesi için düzenlemeler yaptıklarını” iddia ediyorlar. Belgelere göre, ek rahatlamanın yanı sıra “gördükleri zararlar için tazminat” istiyorlar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335628/gabby-petito-case-brian-laundrie-s-parents-absent-from-first-civil-lawsuit-hearing?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel