G Flip, Onlar ve Chrishell Stause Çocuk İstiyor – Hollywood Life


G Flip, Onlar ve Chrishell Stause Çocuk İstiyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jvshvisions / BACKGRID

Çift gibi görünüyor G Çevirme ve Chrishell Durağı ilişkilerindeki sonraki adımlar hakkında bazı ciddi tartışmalar yapıyorlar. Mayıs ayında, ikili olmayan Avustralyalı müzisyen G Flip, partnerleri Chrishell ile bir gün ebeveyn olma istekleri hakkında kişisel bir röportaj verdi. “Geleceğimde kesinlikle çocukları görüyorum” dediler İnsanlar.

27 yaşındaki “Hakkınızda” şarkıcısının da ilerici aile dinamikleri hakkında bazı ilginç görüşleri vardı. “Dürüst olmak gerekirse, dünyayı değiştirdiğini ve eşcinsel ilişkileri normalleştirdiğini hissediyorum” dediler. “Aynı cinsiyet organlarına sahip iki kişi hala çocuk sahibi olabilir.”

Chrisell Stause ve Partner G Flip, Mayıs 2022'de
Chrisell Stause ve Partner G Flip, Mayıs 2022’de (Jvshvisions / BACKGRID)

ile ilişkilerine gelince gün batımını satmak Star, G Flip, ikisinin güçlendiğinden ve sonunda birlikte bir aile kuracağından emin görünüyor. “Şu anda ben ve Chrishell hayatımızın hangi evrelerinde olduğumuzu biliyoruz. Ve bu konuda çok şeffafız. Çocukları her zaman sevdim ve evet, kesinlikle bir gün bu gelecekte olacak” diye açıkladılar. “Onun hayatımda olduğu için çok şanslıyım. İkimiz de sonsuza kadar birbirimizin hayatında olacakmışız gibi hissediyoruz. Her gün bulamayacağınız çok güçlü bir bağlantımız var” diye eklediler.

Chrishell Stause G Flip Mayıs 2022
Chrishell Stause ve Partner G Flip, Mayıs 2022’de (Jvshvisions / BACKGRID)

Chrishell ve G Flip’in ilişkisi, ikisinin Los Angeles’ta bazı buharlı PDA fotoğrafları çekildikten sonra ortaya çıktı. 10 Mayıs’ta resmi Instagram hesabına yayınlanan bir videoda realite yıldızı, hayranlar arasındaki bazı endişelere değindi.

“Benim için, kişiyle ilgili. Bu onların kalbiyle ilgili. Evet, çekici olduğun bir parçan var. Ama benim için eril enerjiye ilgi duyuyorum ve fiziksel formun ne olduğu umurumda değil” dedi.

“Herkes farklıdır, ancak onlar için gerçekten bir karışım gibi hissediyorlar ve erkeklerin her iki tarafını da tanımlıyorlar. [and] dişi. Bu, kişisel olarak çok güzel bir karışım bulduğum şeylerden biri. Sanırım bu yüzden bu kadar derin bir seviyede bu kadar çabuk bağlantı kurduk. Bunun kafa karıştırıcı olduğunu anlıyorum, ancak bildiğiniz bir şey değilse de, hayata dair bu merakı korumanın ve ilerlemenin bir sevgi eylemi olduğunu düşünüyorum” diye detaylandırdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/g-flip-chrishell-stause-want-kids-interview/

Yorum yapın