G Flip Kimdir? Avustralyalı Şarkıcı Hakkında Beş Gerçek – Hollywood Life


G Flip, Chrishell Stause


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Paul A Hebert/LiveMusicToday/Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

benziyor Chrishell Durağı, 40, hayatında yeni bir romantik partnere sahip olabilir! bu gün batımını satmak yıldızın el ele görüntülendiği bildirildi G Çevirme, 27, bir Reddit kullanıcısı tarafından yayınlanan bir fotoğrafta, Denver, Colorado’daki son konserden sonra. İkili olmayan ve zamirleri kullanan Avustralyalı şarkıcı, fotoğrafta kırmızı bir ceket, bol pantolon, spor ayakkabı ve şapka giyerken, Chrishell siyah deri kısa bir ceket, kot pantolon ve siyah bot giydi.

Aşağıda G-Flip hakkında daha fazla bilgi edinin!

G Flip, dokuz yaşından beri müzikle ilgileniyor.

G Çevirme
Bir taç gösteren G Flip. (JOEL CARRETT/EPA-EFE/Shutterstock)

Asıl adı Georgia Claire Flipo olan yetenekli yıldız, dokuz yaşındayken Avustralya’da davul çalmaya başladı. Melbourne grubu da dahil olmak üzere çeşitli müzik eylemleri için bir oturum davulcusu oldular. empra, hem de sonunda kendi şarkılarını yazıp kaydetmeden önce bir yedek şarkıcı. İlk single’ları “About You”yu 2018’in başlarında piyasaya sürdüler ve aynı yıl Pitchfork onu “En İyi Yeni Parça” olarak adlandırdı. Müzik videosu iPhone’larında çekildi ve YouTube’un Yeni Müzik Çalma Listesi’nde yer aldı.

Takip single’ları “Killing My Time”, Austin, TX’deki SXSW’de ilk kişisel gösterilerini sergiledikten sonra Mayıs 2018’de piyasaya sürüldü.

İlk albümleri 2019 yılında piyasaya çıktı.

Hakkımızda Ağustos 2019’da piyasaya sürüldü. Bir Avustralya turuyla tanıtıldı ve ARIA Müzik Ödülü ve J Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödüle aday gösterildi. Albüm, biri de dahil olmak üzere birçok harika eleştiri aldı. Bütün müzikler.

“Flipo vermenin yollarını bulur Hakkımızda ne zaman olursa olsun daha fazla kişilik [their] şehvet ve kalp ağrısı hikayeleri genel olabilir… [and] albüm ‘2 Million’ ile sonsuza dek mutlu sona erdiğinde, Flipo bunu aşkta ve [their] müzik, [they’re] asla tamamen taahhütten daha az değil – ve işte bu Hakkımızda umut verici bir başlangıç,” değerlendirmesini okudu.

Bir tweet’te Chrishell ile olan ilişkilerini ima ediyor gibiydiler.

1 Mayıs 2022’de yayınlanan tweet, Chrishell’in “bir erkekle birlikte olamayacak kadar güzel” olduğunu iddia eden bir hayrana yanıt olarak geldi. Şarkıcı, basit ama güçlü bir sözle hayranla anlaştıklarını belli etti. “Kabul edildi” yanıtları okundu.

Chrishell, aynı zamanda bir Instagram hikayesinde G Flip’ten “tarihi” olarak bahsetti.

Onlar bir futbol hayranı.

G Flip’in Melbourne merkezli Collingwood Futbol Kulübü’nün hevesli bir destekçisi olduğu bildiriliyor. Ayrıca, Avustralya’nın kadın oyuncular için ulusal yarı profesyonel Avustralya futbolu ligi olan AFL Women’ı da savundular. Bir zamanlar 2021 NAB AFLW Büyük Finalinde sahne aldılar.

İntihar farkındalığı konusunda tutkulular.

G Flip, intihar farkındalığı ile ilgili bir Instagram gönderisini paylaştı ve önünde “#ENDYOUTHSUICIDE” yazan bir gömlek giymiş bir fotoğrafının yanı sıra intiharı önlemenin önemini ifade eden bir başlık içeriyordu.

“Dinleyin mürettebat, 15 ila 24 yaş arasındaki genç Avustralyalıların en büyük katili intihardır. Kendinizi düşük ve savunmasız hissettiğinizde yapılacak en iyi müdahale bir destek ağıdır, bu yüzden LÜTFEN kendiniz, akranlarınız, arkadaşlarınız ve ailenizle görüşün ❤️ ❤️❤️❤️ efsane ol ve İNSANLARA GİRİŞ YAP! İnsanlara gerçekte nasıl olduklarını sorun ✨” yazısının bir kısmı okundu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-g-flip-singer-4724909/

Yorum yapın