G-Eazy, Öldükten 5 Ay Sonra “Angel” Şarkısıyla Rahmetli Annemi Onurlandırdı


Görsel tamamen G-Eazy’nin (gerçek adı Gerald Earl Gillum’un fotoğrafı.) ve annesi, çocukluk fotoğraflarından, konserlerinde kalabalıktan onu gururla izleyen görüntülerine kadar uzanan bir yelpazede.

Şarkının yayınlanmasından bir gün önce sanatçı Instagram’da bir parça paylaştı ve kederini müzik aracılığıyla nasıl yönettiğine dair fikir verdi. “Son zamanlarda annemi çok düşünüyorum” diye yazdı. “Yas tutmak karmaşık bir süreç olabilir, dalgalar halinde gelir. Yarın onun doğum gününde bu süreç hakkında yazdığım bir şarkı bırakıyorum.”

Kasım 2021’de G-Eazy, Instagram’da “kraliçem, kahramanım, her şeyim… annem” için yürekten bir övgü kaleme aldı. “Yaşadıklarınız, katlandığınız acılar ve karşılaştığınız imkansız zorluklar sonsuza dek benimle kalacak, kimliğimin ve varlığımın liflerine derinden kazınmış olacak” o zaman paylaştı. “Sen her zaman benim en büyük ilham kaynağım olacaksın.”

Şimdi, özel gününde ona güçlü bir mesaj gönderiyor. Şarkının çıkışını işaretleyen sanatçı, tweetlendi“İyi ki doğdun anne.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327452/g-eazy-honors-late-mom-with-song-angel-5-months-after-her-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir