FX’ten The Secrets of Hillsong’dan Bombalar Vahiyleri


Laura Lentz, kocası Carl Lentz’in aldattığını kabul ettiği günü hatırlıyor

Carl, bir Hillsong çalışanının bilgisayarında kendisiyle mücevher tasarımcısı arasında bir ilişki olduğunu düşündüren metinler bulmasının ardından kilise liderliğiyle karşı karşıya geldiği gün “alternatif bir evrende” olduğunu hissettiğini söylüyor. Ranin Karim ve onu bildirdi. (Carl sadakatsizliğinden bahsederken ondan hiç bahsetmedi, ama Ranin onun hikayesini anlattı A defalarca.)

25 Ekim 2020’de, 2003’ten beri eşi olan Laura, “Carl ‘Hey, seninle bir saniye konuşabilir miyim’ diyor,” diye hatırlıyor, hem kendisinin hem de Carl’ın Hillsong’dan kovulmasından bu yana ilk röportajı olan dizide. “Kapıyı kapatır kapatmaz ve yüzünü gördüğümde kalbim tekledi ve sanki bunun büyük bir şey olduğunu anlayabiliyordum. Ne diyeceğini bilmiyordum ama… anladığında benim bütün dünya çöktü.”

Carl ona “sadakatsiz” olduğunu söylediğinde, Laura ona bunun ne anlama geldiğini ve diğer kadına aşık olup olmadığını sorduğunu hatırlıyor. Ve o “inanılmaz” anda, “Çocuklarımı düşündüm. O zaman ilk düşüncem buydu – çok aptalcaydı – ama kilisemizi ve personelimizi düşündüm.

Carl, Laura’nın “duyduğum hiçbir ağlamaya benzemeyen” bir ses çıkardığını hatırlıyor. “Kızgın değildi, sadece çok kırılmıştı” diyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374488/all-the-bombshell-revelations-in-lessigreaterthe-secrets-of-hillsonglessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir