Freddie Prinze Jr. ve Son Rocky Klasik Otomobiliyle: Fotoğraflar – Hollywood Life


Freddie Prinze Jr. ve Son Rocky Klasik Otomobiliyle: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Freddie Prinze Jr., 46, oğlunu klasik arabasıyla gezdirerek düşkün bir baba olduğunu kanıtladı! Yakışıklı aktör, 15 Ocak Pazar günü Los Angeles’ta sevimli oğluyla muhteşem yeşil Datsun’unu gazlarken görüntülendi. Kayalık, 10, yedekte. Bir milyar dolar gibi görünen Freddie, basit bir kapüşonlu ve havacıları salladı ve bir torba cips içine koyarken tamamen gülümseyen oğlunun yanında yürüdü.

Freddie Prinze Jr. ve Son Rocky Klasik Otomobiliyle: Fotoğraflar – Hollywood Life
Freddie Prince Jr., oğlu Rocky’ye klasik arabasıyla bir tur attı. (ARKA IZGARA)

bu O Hepsi Bu aktör Rocky’yi ve kızı paylaşıyor Charlotte13 – 20 yıllık karısıyla, Sarah Michelle Gellar. Sadece birkaç hafta önce, sevimli ikili kendilerine bir suşi randevusu ısmarladılar. Romantik geceden arkadaşlarına fotoğraf paylaşımı saygılı Instagram’larFreddie ve Sarah birbirine aşık iki genç gibi görünüyorlardı!

Ve suşi randevusundan birkaç gün önce, Freddie ÖZEL OLARAK konuştu HollywoodYaşamı evliliği ve çiftin bunu nasıl sürdürdüğü hakkında. Freddie, “Evet, sihirli bir sır olsaydı, bir kitap yazardım ve herkes bilirdi,” diye açıkladı. “Bu bir sır mı bilmiyorum ama önce arkadaştık,” diye devam etti. Randevuya çıkmadan önce nasıl bir adam olduğumu biliyordu. Ahlaki değerlerimin ne olduğunu biliyordu ve bunun tersi de geçerliydi. Yani ‘Hey, işte ilk yıl için en iyi halim’ diye bir şey yoktu.”

Freddie Prinze Jr. ve Son Rocky Klasik Otomobiliyle: Fotoğraflar – Hollywood Life
Freddie Prinze Jr., oğlu Rocky ile dışarı çıkarken kapşonlusunun içinde yakışıklı görünüyordu. (ARKA IZGARA)

“İkimiz de tam tersi olan ilişkiler içindeydik. Ve bunu bir daha aramıyoruz,” diye ekledi Freddie. “Yani, bunlar sır mı bilmiyorum ama bu ikimizin de sahip olduğu bir felsefeydi. Ve bence önce arkadaş olmak çok yardımcı oldu.

Çift, bu yılın başlarında 20. büyük yıldönümlerini kutlamak için 2002’deki evliliklerinden romantik fotoğrafları sosyal medyada paylaştı. Sarah Michelle ve Freddie, genç Hollywood’un It çifti olduğu için, düğün o zamanlar oldukça olaydı. Yıldönümü kutlamasının bir kısmı, çiftin eğlenmesini içeriyordu. Howard Stern şok sporcusu Freddie ile evlenmeden önce röportaj yaptığında dayanacaklarından şüphe duydukları için. Sarah Michelle, Howard Stern röportajından eski fotoğrafları Instagram’a yükledikten sonra, Freddie komik bir şekilde, “Unutmayacak” yorumunu yaptı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/15/freddie-prinze-jr-son-rocky-classic-car-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir