Fred Guttenberg 2022 Ara Seçimleri ve Neden Demokratlara Oy Verileceğini Konuşuyor – Hollywood Life


fred guttenberg


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Fred Guttenberg kürtaj ve silah kontrolü de dahil olmak üzere çeşitli önemli konuları ele alırken, 2022 ara seçimleri için Demokrat politikacıları seçmenin ne kadar önemli olduğunu vurguladı. HollywoodLife Podcast’i.Silah güvenliği istiyorsanız, seçim özgürlüğü istiyorsanız, çevreyle ilgili bir şeyler yapmak istiyorsanız, oy hakkı istiyorsanız” dedi. “Demokrasiyi kurtarmanın tek yolu, bu seçim döngüsünde Demokratlara oy vermektir. Bir zamanlar Cumhuriyetçi Parti olan şeyi yeniden inşa edin ve gelecekteki bir seçimde kimin farklı partilere oy vereceği konusunda endişelenebiliriz. Bu değil.”

Kızını kaybeden silahlı eylemci Jaime Florida, Parkland’daki 2018 Marjory Stoneman Douglas Lisesi çekiminde, Amerikalıları bunu yapma hakkınızı kullanmanın ne kadar önemli olduğunu vurgulamaya çağırdı.” Oyunuzu önemli olmadığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Bu yasa ancak 2018 ve 2020’de oy kullanmamız ve kıçınızı kaldırıp dışarı çıkıp Kasım’da oy kullanmamız nedeniyle mümkün oldu, çünkü çok şey buna bağlı ve oylama önemlidir ”dedi.

Fred sadece HL’ye Amerikalıların oy kullanmanın ne kadar önemli olduğunu söylemekle kalmadı, aynı zamanda Cumhuriyetçilerin Temsilciler Meclisi ve Senato’yu kazanmasının Başkan için ne anlama gelebileceği konusunda uyardı. Joe Biden ve genel olarak Amerika. “Bu seçim olabilir, ya bizim için savaşmaya devam etme şansını elimizde tutarız. [Democracy]ya da kalıcı olarak kaybederiz” dedi. “Hem Meclis hem de Senato ile sonuçlanırsa, yapacakları ilk şey Biden’ı suçlamak olacaklarını açıkça belirttiler.”

Fred Guttenberg 2022 Ara Seçimleri ve Neden Demokratlara Oy Verileceğini Konuşuyor – Hollywood Life
Fred, HollywoodLife podcast’inde oy kullanmanın önemini vurguladı. (Deklanşör)

Önde gelen bir silah kontrol aktivisti olarak Fred, özellikle Uvalde, Teksas’taki gibi son zamanlardaki ölümcül kitlesel çekimlerin ardından, makul silah mevzuatı için ne kadar önemli olduğunu vurguladı. “İkinci Değişikliğin piçleştirilmiş bir yorumuyla iyi olmak istiyor muyuz? Bu, kendi kişisel güvenliğimizin her zaman risk altında olduğu, yaşam hakkımızın her zaman risk altında olduğu bir yerde olmamızı sağlıyor veya bu konuda bir şeyler yapmak istiyor muyuz? “dedi.

Fred, pek çok Amerikalı’nın silah kontrol yasasını desteklediğini açıkladı. iki partili silah faturası Haziran sonunda geçti) ve ne kadarının sandıkta kararlaştırılması gerektiğini, silah kontrol yasalarından yana olan yetkilileri seçerek açıkladı. “Ülke olarak artık frene basma sorumluluğumuz var” [gun sales]ve bu yasa bir başlangıçtı” dedi. “Şu anda gördüğümüz şiddet tahmin edilebilir. Aynı zamanda önlenebilirdi ve hala daha fazlasını yapma şansımız var, bu noktada silah şiddetinden asla kurtulamayacağız, ancak kaldırımı döndürmeye başlayabiliriz. Silah şiddeti ölüm oranını düşürebiliriz. Silahlı şiddet olaylarını azaltabiliriz.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/fred-guttenberg-midterm-elections-2022-vote-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir