Frannie Marin kimdir? Survivor 44 Yarışmacısı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Frannie Marin


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: CBS

  • Frannie Marin, Survivor’ın 44. sezonunda yarışmacıdır.
  • Kabileden Matt Blankinship ile tomurcuklanan bir şovda.
  • Klinik araştırma koordinatörüdür.

Olarak Hayatta kalan aşırı hayran, Frannie Marin 44. sezonda Fiji adalarında hayalini yaşıyor. 24 yaşındaki oyuncu, baskın Soka kabilesinin bir üyesi olarak harika bir başlangıç ​​yapıyor ve kabileden arkadaşlarıyla güçlü bir bağ kurdu. Matt Boşluk. Diğer kazazedeler ne kadar yakın olduklarını fark ettikleri için, Frannie ve Matt’in çapkın bağlantısı onlar için son olabilir. Ama Frannie oyunun içini dışını biliyor ve şov hedefini sırtlarından atabilecek biri varsa, o da o. Frannie hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Frannie Marin
Frannie Marin (Fotoğraf: CBS)

Frannie Minnesota’lı.

Frannie, St. Paul, Minnesota’da büyüdü. İronik bir şekilde, diğer iki 44. sezon yarışmacısı, Carolyn Wiger Ve Sarah Wade, Ayrıca Minnesota’dan. Frannie şimdi Cambridge, Massachusetts’te yaşıyor.

Üniversitede psikoloji okudu.

Frannie, Minnesota Üniversitesi’nde üniversiteye gitti ve burada psikoloji alanında uzmanlaştı ve yan dal olarak bütünleştirici nörobilimde yandal yaptı. LinkedIn. Ayrıca üniversite onur programı ve korosunda yer aldı. Frannie, 2021’de Bachelor’s of Science ile mezun oldu.

O bir klinik araştırma koordinatörü.

Frannie, Ağustos 2021’den beri Cambridge Health Alliance (CHA) Farkındalık ve Merhamet Merkezi’nde klinik araştırma koordinatörü olarak çalışıyor. Üniversitede, RIMA Laboratuvarı’nda araştırma görevlisi olarak çalıştı.

Frannie Marin
Frannie Marin Survivor 44’te (Fotoğraf: CBS)

O büyük bir ‘Survivor’ hayranı.

Frannie ona olan aşkından bahsetti. Hayatta kalan ile maç öncesi röportajında Geçit töreni dergi. İzlediği ilk sezonun 28. sezon olduğunu ve kazandığını söyledi. Tony Vlachos. “Açıkçası o sezonu seviyorum ve hemen bağlandım. Geri dönüp neredeyse her sezonu izledim,” dedi Franie. “Bu oyunu çok inceledim. Ve ben sadece kültürüne battım Hayatta kalan son birkaç yıldır, ”diye ekledi.

Frannie tuhaf.

Frannie, 44. sezondaki diğer beş yarışmacı gibi kendini tuhaf olarak tanımlıyor. sosyal medyaancak şovda henüz buna değinmedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-frannie-marin-survivor-5050946/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir