Frankie Muniz NASCAR Sürücüsü Olarak Yeni Bir Kariyere Başlıyor


Hayallerinin peşinden koşmak için asla geç değildir.

Sadece sor Frankie Muniz18 Şubat’ta Daytona International Speedway’de yarışarak profesyonel yarış kariyerine başlamasına sadece bir ay kaldı.

bu Ortadaki Malcolm star, 11 Ocak’ta 2023’te ARCA Ulusal Seri Şampiyonası kazanma umuduyla Rette Jones Racing için 30 numaralı Ford Mustang’i kullanacağını duyurdu.

İçinde Beyanoğlunu paylaşan Muniz Mauz1, karısıyla Sayfa fiyatıbu yeni çabanın onun için ne kadar önemli olduğunu tam olarak yansıttı.

Muniz, “Çocukluğumdan beri NASCAR’da yarışmak benim hayalimdi,” dedi. “Yalnızca pistteki yeteneğimi ve yarış kariyerimde ne kadar ciddi ilerlediğimi göstermeyi değil, aynı zamanda oğluma ve aileme hayallerinin peşinden gitmenin ve kendini yeniden keşfetmenin ne demek olduğunu göstermeyi dört gözle bekliyorum.”

O ekledi twitter “Nihayet hayalimi gerçekleştiriyorum, bu oğlum için ve ona her zaman hayallerinin peşinden gidebileceğini göstermek için.”




Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361204/frankie-muniz-is-back-in-the-driver-s-seat-as-he-embarks-on-a-career-as-a-nascar-driver?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir