Frank Catania, Jackie Goldschneider’ın RHONJ 13. Sezonu İçin Düşürdüğünü İddia Etti – Hollywood Life


Frank Catania, Jackie Goldschneider


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kristina Bumphrey/Paul Zimmerman/Shutterstock

Frank Katanya az önce büyük bir bomba attı: Jackie Goldschneider Sezon 13 için “arkadaş” statüsüne düşürüldü New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları. “Kesinlikle bilmiyordum, [but] Geçen gece Jackie ile yemeğe çıktım ve Evan [Goldschneider]”Frank Pazartesi günkü bölümde söyledi Sabah Tostu. “Ve evet, duydum. Evet, tamam, o bir ‘arkadaş’.”

HollywoodYaşam yorum için Bravo’ya ulaştı.

Frankie Katanya
Frank Catania (Kristina Bumphrey/Paul Zimmerman/Shutterstock).

Şovun sunucuları, “Jackie’nin indirilmesine hiç katılmadıklarını” söyledikten sonra Frank, şova 2018’de katılan Jackie’nin bu yıl en iyi sezonlarından birini geçirdiğini söyledi.

“Harika bir sezon geçirdiğini sanıyordum. Sadece onun için kolay olmadığını bildiğim yeme bozukluğunu ortaya çıkarmakla kalmadı… [but] Jackie’nin zaman içinde evrimleştiğine bakın,” diye belirtti, Jackie’nin anoreksiyası konusundaki açıklığına ve yıllar içinde bu bozuklukla nasıl başa çıktığına değindi ve bu evrimi hayranlarla paylaştı. “Şovdaydı, şimdi fikrini söylediği noktaya kadar çekingen küçük bir tavşan olarak geldi” diye devam etti. “Jackie’yi seviyorum.”

Ayrıca 12. sezonun “arkadaş” olduğunu da sözlerine ekledi. Traci Lynn Johnson ve koca Tiki Berber botu da aldı. “Traci’nin gittiğini duydum,” diye alay etti, “burada hiçbir şey kesin değil.”

Jackie Goldschneider
Jackie Goldscheinder (Kristina Bumphrey/Paul Zimmerman/Shutterstock).

Frank, oyuncu kadrosunun yeni sezonun çekimlerine “yeni başladığını” ve bazı “yeni kızların” kadroya katılmasıyla dalga geçtiğini de sözlerine ekledi. Bu spekülasyona ek olarak, ” gibi birkaç Bravo hayran hesabı vardı.@rhonjobsessedGelecek sezonun kadrosunda yeni oyuncuların yer alacağı iddia edilen ” Danielle Cabral, Rachel Fudave Jennifer Fesler.

Ağ veya Jackie’nin kendisi tarafından hiçbir şey doğrulanmamasına rağmen, o yaptı sadece gönder bir Instagram Salı günü – Frank röportajını verdikten sonraki gün – olası indirgeme hakkında bir ipucu verdi. Realite yıldızı, omzuna bir kot ceket asılmış dar sarı bir mini elbise içinde iki fotoğrafının başlığında “Geri dönüş her zaman gerilemeden daha güçlüdür” diye yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/frank-catania-jackie-goldschneider-demoted-rhonj-season-13/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir