Fragman, Yayın Tarihi ve Bilinmesi Gereken Daha Fazlası – Hollywood Life


Mart gel, herkes hakkında konuşacak Daisy Jones ve Altı. Taylor Jenkins Reid’in 2019’un en çok satan romanı Prime Video sınırlı serisinde hayat buluyor. Riley Keough başrolde Daisy Jones rolünde. Resmi teaser fragmanı ve albüm haberleri 25 Ocak’ta duyuruldu ve her yerdeki hayranları çok sevindirdi. “Pişman Ol” un ilk parçasını aldık ve her şey.

Kitapseverler merakla bekliyor Daisy Jones ve Altı 2019’da duyurulduğundan beri dizi. COVID-19 gecikmesinden sonra, Daisy Jones ve Altı sonunda tamamlandı. HollywoodYaşamı yerinde oyuncu kadrosu, çıkış tarihi, hikayenin arkasındaki ilham kaynağı ve daha fazlası hakkında en son güncellemeleri bir araya getirdi.

Papatya Jones
Daisy Jones & The Six’in grup arkadaşları. (Ana Video)

Daisy Jones ve Altı Yayın tarihi

Daisy Jones ve Altı 3 Mart’ta Prime Video’ya özel olarak prömiyer yapacak. Yeni bölümler, 24 Mart’a kadar her Cuma her hafta yayınlanacak. Dizinin 10 bölümden oluşması bekleniyor.

Nereden İzlenir Daisy Jones ve Altı

Daisy Jones ve Altı yalnızca Prime Video’da izlenebilecek. Bölümlere erişmek için bir Prime Video hesabına ihtiyacınız olacak. Daisy Jones ve Altı dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede satışa sunulacak.

Daisy Jones ve Altı Oyuncular

Prime Video serisi söz konusu olduğunda, her şey grup (ve hayranlar) hakkındadır. Kimin kimi oynadığını inceleyelim Daisy Jones ve Altı:

Riley Keough
Daisy Jones rolünde Riley Keough. (Ana Video)

Riley Keough

Riley, Daisy Jones karakterini canlandırıyor. Daisy, grubun kadın şarkıcısı olur. Grupta geçirdiği süre boyunca Billy Dunne ile yakınlaşır ve albümü kaydeder. kutup ışıkları onlarla. Daisy çılgınca yeteneklidir, ancak gençlik yıllarında çok sıkıntılıdır.

“Geldi ve her şey hakkında gerçekten tutkuluydu, kitabı okudu ve kitabı sevdi ve ‘Ben Daisy olmak istiyorum, ben ben Daisy,’” yönetici yapımcı Lauren Neustadter söylenmiş Gösteriş Fuarı Riley’nin seçmeleri hakkında.

Sam Claflin

Sam Claflin
Sam Claflin, Billy Dunne rolünde. (Ana Video)

Sam, The Six’in solisti ve söz yazarı Billy Dunne’ı canlandırıyor. Billy, bağımlılıkla mücadeleden payına düşeni aldı ama kendini karısı Camila’ya ve ailesine adadı. Gruba katıldıktan sonra Daisy Jones ile olan ilişkisi en hafif tabirle karmaşıktır.

“Pek çok harika insan gördük ve herkes dört kutudan üçünü kontrol etti ama hiç kimse her kutuyu kontrol etmedi. Sonra Sam ile tanıştık,” ortak yaratıcı ve EP Scott Neustadter söylenmiş Gösteriş Fuarı. Sam, rol için gitar çalmayı öğrendi.

Suki Waterhouse

Suki Waterhouse
Suki Waterhouse, Karen Sirko rolünde. (Ana Video)

Suki, grubun yetenekli klavyecisi Karen Sirko’yu canlandırıyor. Aynı zamanda gruptan olan Graham Dunne ile bir ilişkiye girer, ancak bunu herkesten bir sır olarak saklarlar.

Harrison olacak

Will, Billy’nin The Six’in yaratılmasına yardım eden küçük kardeşi Graham Dunne’ı canlandırıyor. Aynı zamanda grubun baş gitaristidir. Will, Karen’a sert düşer.

Josh Beyaz Saray

Josh, The Six’in ritim gitaristi Eddie Roundtree’yi (kitapta Eddie Loving) oynuyor. Eddie’nin The Six ile çalışma ilişkisi, özellikle Billy ile tartıştığında, genellikle gergindir.

sebastian chacon

Sebastian, The Six’in davulcusu Warren Rhodes rolünde. Warren, grubun dramının ortasında dikkat çekmeme eğilimindedir.

Camila Morrone

Camila, Billy’nin karısı Camila Dunne’ı oynuyor. O, Billy’yi ve dürüst olmak gerekirse tüm grubu bir arada tutan yapıştırıcı. Billy’nin iki kızının annesidir.

Nabiyah Be

Nabiyah, ünlü bir şarkıcı ve Daisy Jones’un en iyi arkadaşı olan Simone Jackson rolünde. Grubun bir parçası değil ama hayatı 1970’lerde grupla iç içe geçti.

Camila Morrone
Camila Morrone, Camila Dunne rolünde. (Ana Video)

Ek oyuncular şunları içerir: tom wright Teddy olarak, Jacqueline Obradors Lucia olarak ve Timothy Olyphant Rod olarak. Jacqueline ve Timothy, dizide tekrar eden rollere sahip olacak.

Daisy Jones & The Six, Fleetwood Mac’e Dayalı mı?

Daisy Jones ve Altı Fleetwood Mac’in arkasındaki hikayeden, özellikle de aralarındaki ilişkiden esinlenmiştir. Stevie Nickleri ve Lindsey Buckingham. için bir parça Merhaba güneşyazar Taylor Jenkins Reid Fleetwood Mac’in en büyük hitlerini söylerken izlediğini hatırladı. Dans birleşme gösterisi

Sadece Stevie ve Lindsey’nin bir araya geldiği bir “Heyelan” performansı sırasında Taylor, Stevie’nin “çok kırılgan bir şekilde şarkı söylediğini ancak yine de kendinden çok emin ve güçlü göründüğünü ve bunu yaparken de, sıcak ve samimi bir ifadeyle Lindsey’e dönüp bakmayı sürdürdüğünü” yazdı. şifreli… Ve bir an için -gerçekten, çok kısa bir an- Lindsey yumruğunu çenesinin altına koydu ve sanki bir mucizeymiş gibi Stevie’ye baktı.

Sam Claflin
Daisy ve Billy rolünde Riley Keough ve Sam Claflin. (Ana Video)

Taylor, rock ‘n’ roll hakkında bir kitap yazmaya karar verdiğinde, Stevie ve Lindsey arasındaki o performansa geri dönüp durduğunu belirtti. “Aşık iki insan nasıl da çok benziyordu. Ve yine de, aralarında ne yaşadığını asla tam olarak bilemeyeceğiz. Bununla ilgili, gerçek hayatla performans arasındaki çizgilerin nasıl bulanıklaşabileceğine, eski yaralar hakkında şarkı söylemenin onları nasıl taze tutabileceğine dair bir hikaye yazmak istedim” dedi.

Nedir Daisy Jones ve Altı Hakkında?

Prime Video’nun resmi özeti şu şekildedir: “Daisy Jones ve Altı ünlü bir rock grubunun yükselişini ve ani düşüşünü detaylandıran sınırlı bir müzikal-drama dizisidir. 1977’de Daisy Jones & The Six dünyanın zirvesindeydi. Daisy Jones ve Billy Dunne adlı iki karizmatik solist tarafından yönetilen grup, bilinmezlikten şöhrete yükseldi. Ve sonra, Chicago’daki Soldier Field’daki kapalı gişe gösteriden sonra, gösteriyi bıraktılar. Şimdi, onlarca yıl sonra, grup üyeleri nihayet gerçeği açıklamayı kabul ediyor. Bu, ikonik bir grubun güçlerinin zirvesinde nasıl patladığının hikayesi.”

Kitapta hikaye, grubun altın çağından yaklaşık 30 yıl sonra yapılan bir dizi röportaj aracılığıyla anlatılıyor. Grup üyeleri ve onlara yakın diğer kişilerle yapılan röportajlar hikayeyi anlatmak için harmanlanmıştır. Ortak yaratıcıyı göster Michael H. Weber ifşa Gösteriş Fuarı gösterinin süresi 20 yıla indirildi. Oyuncular ayrıca “belgesel tarzı çekimlerde yaşlı karakterlerini” canlandıracak.

İlk tanıtım Aralık 2022’de yayınlandı. Görüntülerde grubun bir konserinde yer alıyor. Sahnedeyken, müzikleriyle kalabalığı sallamaya hazırlanan Daisy’ye Billy göz kırpıyor.

Olacak mı Daisy Jones ve Altı Albüm?

okuyanlar Daisy Jones ve Altı Taylor’ın kitabın arkasında yer alan tüm bir albümü yazdığını bilecek. yakın zamanda Spotify mesajıTaylor, gösteriye eşlik edecek bir albüm olacağını doğruladı. Çalma listelerinizi hazırlayın.

“Sonunda elimizde kutup ışıkları. Grubun zirvesindeki ve nadirindeki dramayı, acıklılığı ve özlemi bir arada yakalayan çarpıcı, nostaljik, zamansız bir albüm. Zamanın anlık görüntüsü, sarhoş edici ve tehlikeli. Süremeyeceğini bildiğiniz o lezzetli an… Daisy Jones ve The Six gerçek. Taylor yaptığı açıklamada, “Ve onlar benim en çılgın hayalimden daha iyiler” dedi.

Papatya jones
Daisy Jones & The Six grubu sahnede. (Ana Video)

Aurora, 3 Mart’ta Atlanta Records aracılığıyla dijital ve plak olarak satışa sunulacak. Baş single “Regret Me” 25 Ocak’ta yayınlandı. Albümün yazarı ve yapımcılığını Grammy ödüllü üstlendi. Blake Değirmenleri gibi işbirlikçilerle Phoebe Köprücüler, Marcus Mumford, Jackson Browne, Taylor Kuyumculuk, Madison Cunningham, Chris Weisman, James Valentine, ve dahası. Aurora şarkı listesinin tamamı burada:

 1. “Aurora”
 2. “Beni Kolay Bırakın”
 3. Denemek için seni öldür
 4. Üçe Karşı İki
 5. Şimdi Bize Bakın (Petek)
 6. “Beni Pişman Et”
 7. “Sen gitmiştin”
 8. “Kaçırılacak Daha Fazla Eğlence”
 9. “Lütfen”
 10. “Nehir”
 11. “Hiçbir kelime”

Blake yaptığı açıklamada, “Daisy Jones ve The Six için müzik kitaplığı oluşturmak asla unutamayacağım bir deneyimdi” dedi. “Diğer şeylerin yanı sıra, bana pek çok akranımla ve ayrıca bazı kahramanlarımla işbirliği yapma fırsatı verdiği için minnettarım.”

Scott Neustadter 1970’lerin başında, gözlerinde yıldızlar olan ve fazla yeteneğe sahip bir grup çocuk, Daisy Jones and The Six adlı bir grup kurdu. Kendi kişilerarası şeytanlarına rağmen – veya belki de bu yüzden – müziğin en büyük başarı öykülerinden biri olmaya devam edeceklerdi. Onlarınki bir aşk hikayesiydi: belirli bir sesin aşkı, aile sevgisi, hayatınızın aşkı ve sahip olamayacağınız ama belki de onsuz yaşayamayacağınız aşk… kutup ışıkları kısa ömürlü bir kayıt kariyerinin zirvesini temsil ediyor. Aynı zamanda – hem kurgusal grup hem de bunu birlikte hayal eden gerçek kişi için – kalbinizi ve ruhunuzu inandığınız bir şeye akıtmanın hayatınızın geri kalanında derin bir etkisi olabileceğinin kanıtı olarak hizmet ediyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/daisy-jones-and-the-six-show-5013174/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir