Fragman, Gösterim Tarihi ve Film Hakkında Daha Fazlası – Hollywood Life


Sağlamdan daha iyi bir şey yok Chris Hemsworth. Onu Thor olarak sevsek de hayranlar, Avustralyalı aktörün bu yıl çok daha fazlasını beklediğini öğrenince mutlu olacaklar. Yeni Netflix filminde bir görevde olacak Çıkarma 216 Haziran 2023’te çıkıyor.

Aksiyon filmi, görünüşe göre Mumbai’de ölüme terk edildikten sonra paralı asker Tyler Rake’in (Chris) ardından 2020’deki selefinin kaldığı yerden devam ediyor. Bu kez, oyuncularla birlikte yepyeni bir dizi engelle karşılaşacak. Gülşifte Farahani Ve Adam Bessa yine yanında. Tyler’ın hayatta olduğu ve intikam almaya hazır olduğu ortaya çıkar. römork Netflix tarafından 16 Mayıs’ta yayınlandı.

Çıkarma 2
Çıkarma 2 (Fotoğraf: Netflix)

Orijinali Netflix’ten biri olduğu içinS Şimdiye kadar en çok izlenen filmler, platform bir başka hit daha umuyor çıkarma 2. Film, yayıncının 2023’ün en çok beklenen filmlerinden biri. Oyuncular, yapım ekibi, çıkış tarihi ve daha fazlası hakkında her şeyi buradan öğrenin.

Çıkarma 2 Netflix Oyuncuları

Döküm

Çıkarma 2 ilk filmin döküm formülüne bağlı kalıyor. Chris Hemsworth, gizli operasyonlar paralı askerine dönüşen eski bir SASR operatörü olan Tyler Rake olarak geri dönüyor. Golshifteh Farahani, Tyler’ın paralı asker ortağı Nik Khan’ı oynuyor. Adam Bessa, Nik’in ekibinden Yaz Kahn rolünde. Oyunculuk topluluğunun geri kalanı hakkında fazla bir şey bilinmiyor.

Chris Hemsworth
Chris Hemsworth “Çıkartma 2″de. (Jason Boland/Netflix)

Chris ciddi bir eylem sözü verdi. Haftalık eğlence, Çıkarma 2 “Parçası olduğum en ayrıntılı ve yorucu dövüş eğitimiydi.” Projeyi övmeye devam ederek, “Bir nevi aya gittik. çok kalabalık bir aksiyon dünyası, bence çok benzersiz bir şey yaptık.”

Mürettebat

Müdür Sam Hargrave da takip için geri döndü. Extraction, onun ilk yönetmenlik denemesiydi. Şovları çağırmadan önce, Marvel Sinematik Evreninde dublör olarak çalıştı. Ayrıca ikinci sezonunda İkinci Birim Direktörü olarak görev yaptı. mandaloryalı. Senaryo, Marvel favorisi tarafından kaleme alındı. Joe Russoaynı zamanda orijinali de yapan.

Çıkarma 2
Çıkarma 2 (Fotoğraf: Netflix)

ile film hakkında konuşmak çarpıştırıcı Haziran 2022’de Joe, hayranları çerez kesici bir devam filmi beklememeleri konusunda uyardı. “Bu harika. çok farklı Çıkarma 1, beğendik” dedi. “Bu açıdan kendi filmi. Farklı bir renk şemasına sahiptir. Dünyanın farklı bir yerinde geçiyor. İlkinden farklı bir temposu, farklı bir tonu var.

“Ve bu bizim için bir hikayeyi dizileştirmeye yaklaşmanın ilginç bir yolu, daha şaşırtıcı ve beklenmedik olması ve geçen sefer aldığınız filmin aynısını alamayacaksınız. Bu yüzden gerçekten heyecanlıyız ve çok güzel çekildiğini düşünüyoruz. Hemsworth bu konuda harika. Bunu izleyicilerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.”

Çıkış Tarihi ve Nereden İzlenmeli?

Chris Hemsworth
Chris Hemsworth “Çıkartma 2″de. (Jason Boland/Netflix)

Extraction 2, 16 Haziran 2023’te yayınlanacak Netflix. Aksiyon bağımlıları takvimlerine mutlaka not almalıdır. O zamanlar sinema gösterimi için bir plan yok.

Arsa Detayları

“Çıkarma”, Tyler’ın temel görevlerinden biri olan bir rehineyi koruma veya bir kurbanı tehlikeden kaçırma sürecine bir göndermedir. 2020 orijinali, uluslararası bir suç baronunun oğlunu kurtarmakla görevlendirildiği, ancak yüksek riskli bir uyuşturucu ve silah dünyasına karıştığı için dünyayı gizli operasyon uzmanıyla tanıştırdı. Yayıncının anlattığına göre Netflix tarihinin en çok izlenen orijinal filmi oldu. Çeşitlilik 99 milyon hane görüntülendi çıkarma ilk dört haftasında.

Chris Hemsworth
Chris Hemsworth “Çıkartma 2″de. (Jason Boland/Netflix)

Devam filminin gizemli özeti şöyle açıklıyor: “İlk filmdeki olaylardan zar zor sağ kurtulan Rake, başka bir ölümcül görevle görevlendirilen Avustralya gizli operasyon paralı askeri olarak geri döndü: Acımasız bir Gürcü gangsterin hırpalanmış ailesini bulundukları hapishaneden kurtarmak. tutulma.”

Hayranlar ilk gerçek bakışlarını aldılar Çıkarma 2 Ne zaman Fragman Eylül 2022’de çıktı. Tyler’ın ölmediğini hemen öğrenirler. Bir ses” gözlerini açar ve yeni bir maceraya hazır olarak yüzeye çıkar. Hayranların bir sonraki bakışı Netflix’teydi‘S 2023 film ön izlemesi ifşa ettiler 18 Ocak 2023’te. 16 Mayıs’ta yayınlanan resmi fragmanda, Tyler neredeyse ölmek üzereyken kendini tekrar aksiyona atıyor. Çılgınca miktarda silahlı çatışma içeren yeni bir göreve çıkar. Tyler bir anne ve kızı korumak zorundadır ve onları güvende tutmak için her şeyi yapar.

Selefi gibi, proje de çizgi romana dayanıyor. And ParklarıJoe Russo, Anthony Russo, Fernando León GonzálezVe Eric Skillman. Çıkarma 2 birçok devam filminin başlangıcı olabilir. Aralık 2020’de Russo Kardeşler şunları söyledi: çarpıştırıcı ile aynı dünyada geçen bir dizi film geliştirmeyi umuyorlardı. çıkarma

Üretim Zaman Çizelgesi

Çıkarma 2 başlangıçta Eylül 2021’de Avustralya’nın Sidney kentinde çekime başlayacaktı, ancak yapım COVID önlemleri ışığında Prag’a taşındı. Ana çekimler 2022 Kasım ayının sonlarına doğru başladı, ancak Chris, 4 Aralık 2022’ye kadar çekime başlamadığını açıkladı.

Filmde ayrıca 28 Ocak 2022’den 14 Şubat 2022’ye kadar Avusturya’nın Viyana kentinde çekilen sahneler de yer alıyor. Donau Şehri yerleşim bölgesinde çekilen sahnelerin ardından çekimler 6 Nisan 2022’de tamamlandı. Proje resmi olarak tablo düzenlemesi için hazır olmadan önce.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/extraction-2-movie-5009127/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir