Fotoğrafları Gör – Hollywood Life


Mariah Carey


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

Mariah Carey bildirildi Atlanta, Georgia’da çarpıcı bir mülkün yeni sahibi oldu. 53 yaşındaki şarkıcının yeni mülkü dört dönümlük geniş bir arazide oturuyor ve konak 16.000 metrekarenin üzerinde. Mariah müzik üzerinde çalışmadığında, evin büyük yüzme havuzu, tenis kortları veya sineması da dahil olmak üzere gevşemek ve rahatlamak için birçok farklı yolu olacaktır.

Fotoğrafları Gör – Hollywood Life
Mariah Carey’nin Georgia malikanesini satın aldığı bildirildi. (Grosby Grubu / BACKGRID)

Listeye göre evde altı yatak odası, beş banyo ve altı yarım banyo bulunuyor. Atlanta’da dinlenmek için mükemmel bir yer gibi görünüyor. Evin içi inanılmaz derecede geniş görünüyor ve bol miktarda doğal ışık alıyor. Konağın havuzu, arkadaşlarla havuzda geçirilen yazlar için mükemmel bir alana sahiptir. Üzerinde yükselen ağaçlar olduğu için tenis kortu da biraz gölge ve mahremiyet için mükemmel bir mekandır. Ev sinema sistemi aynı zamanda sinema tarzı rahat koltuklarda bir aile film gecesi geçirmek için mükemmel bir yer gibi görünüyor.

Fotoğrafları Gör – Hollywood Life
Evde güzel bir tenis kortu bulunmaktadır. (Grosby Grubu / BACKGRID)

Yeni konak dinlenmek için ideal bir yer gibi görünüyor, aynı zamanda arkadaşları eğlendirmek ya da Mariah’nın ikizlerini tutmak için de ideal bir yer gibi görünüyor. Fas ve Monroe, her ikisi de 11, tonlarca etkinlikle meşgul. İkizler çok hızlı büyüyorlar ve yeni malikanede onları eğlendirmek için kesinlikle yapılacak tonlarca eğlenceli şey var. Faslı ve Monroe kısa süre önce doğum günlerini kutladı ve Mariah her ikisine de duygusal bir haraç kaleme aldı. “Hayatımın en büyük iki kutsaması için 11. yaş günün kutlu olsun. Roc ve Roe… Daima benim bebeklerim olun! …DEMKIDS!” yazdı. “SENİ SONSUZA KADAR SEVECEĞİM!”

Fotoğrafları Gör – Hollywood Life
Evin sinema salonu da dahil olmak üzere birçok özelliği vardır. (Grosby Grubu / BACKGRID)

Çocukları oyalayacak çok yerin olmasının yanı sıra havuz, Mariah’nın sosyal medya için bazı videolarını çekmesi için mükemmel bir yer gibi görünüyor. Şarkıcı, son “Big Energy” remiksini Nisan ayında Instagram’da tanıtmak için bir havuzda ürpertici videolarını yayınladı. Bir klipte seksi pullu bir mayo giyiyordu, diğerinde ise havuzda tam pullu bir elbiseyle oturuyordu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/mariah-carey-atlanta-mansion-photos/

Yorum yapın