Fotoğrafları Gör – Hollywood Life


zaya wade


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

zaya wade, 16, profesyonel modellik çıkışını yakın zamanda bir Miu Miu kampanyası için poz verdiğinde yaptı. transseksüel kızı Dwyane Wade poz verirken kendinden emin ve modaya uygun görünüyordu çeşitli fotoğraflarda markanın Sonbahar/Kış 2023 serisinden çeşitli kıyafetlerle. ona aldı instagram bazılarını paylaşmak, takipçilerini iltifatlarla dolu bırakmak.

Fotoğraflardan bazıları, gencin gri bir yelek üzerine kahverengi yakalı koyu sarı fitilli bir ceket ve bir kolunda kahverengi bir çanta olduğu için buna uygun sarı fitilli bir etek giydiğini gösteriyordu. Görünümü alçak bej topuklu ayakkabılarla eşleştirdi. Diğer fotoğraflar ve videolar, onun gri bir süveterin üzerine uzun siyah bir ceket ve beyaz puantiyeli siyah bir etekle poz verdiğini gösteriyordu. Ayrıca bir kolunda ten rengi bir çanta tutarken siyah şeffaf taytları ve aynı bej ayakkabıları salladı.

Zaya’nın son kampanyası onun peşinde gibi görünüyor yayınlanan fotoğraflar Bu ayın başlarında farklı Miu Miu kıyafetlerini modellemesi. Uzun kollu bir üst, ten rengi bir pantolon ve spor ayakkabının yanı sıra kolsuz bir elbiseyle de harika görünüyordu. Bazılarında saçları geriye doğru toplanmış, bazılarında ise saçlarını açık göstermişti.

zaya wade
Zaya bir önceki fotoğrafta bir kıyafeti gösteriyor. (David Fisher/Shutterstock)

Zaya’nın modellemesi kesinlikle transseksüel topluluğa ilham veriyor. Influencer, babasının ve üvey annesinin desteğiyle coştu Gabrielle Birliğiile yapılan bir röportajda sersemlemiş dergisi Mayıs ayında ve hayatını transseksüel bir kadın olarak yaşarken “güçlendirilmiş” hissetmesine yardımcı olduğunu itiraf etti. “Onlar çok büyük bir destek sistemi ve her zaman benim için orada oldular. Ne olursa olsun, onlarla birlikteyken kendimi daha güçlü hissediyorum” dedi.

2020’de transseksüel olarak ortaya çıktığından beri, Zaya’nın ebeveynleri onu kabul etme yolculuklarını kamuoyu önünde tartıştılar ve transseksüel topluluğundaki çocukları olan diğer ebeveynlere ilham verdiler. Zaya, destekleyici ailesinin yanında olmaya devam ederken, şunları söyledi: sersemlemiş ailesinin LGBTQ+ topluluğu için “eğitimini” “ilerletmenin” bir “onur” olduğunu hissettiğini. “Son birkaç yılda bende pek çok büyük değişiklik oldu, ama aynı zamanda genel olarak da,” diye açıkladı. “Bunun benim işim olmadığını düşünüyorum, ancak birlikte büyürken ailemin eğitimine ve tüm LGBTQ+ topluluğunun takdirine devam etmek ve bunu ilerletmek benim için bir onur.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/22/zaya-wade-miu-miu-campaign-photos-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir