Fotoğrafları Gör – Hollywood Life


claudia conway, kellyanne conway


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Fotoğraf Görüntüsü Basın/Sıçrama Haberleri / SplashNews

Claudia Conway için en yeni tavşan çapkın. Annesi Cumhuriyetçi siyasi danışman olan 18 yaşındaki Kellyanne Conway, 23 Mayıs Salı günü yapılan duyuruyla dergiye model olacağı açıklandı. Claudia üzerinde içerik oluşturmaya başlayacaktı. Playboy Orta Sayfa Hayranların çevrimiçi olarak ücretsiz olarak kaydolabilecekleri uygulama.

Claudia olacağını açıkladı çapkın bunny’yi Instagram Story’sinde derginin fotoğraflı gönderisini paylaşarak. Duyuru fotoğrafında bej bir atlet giymiş ve kameraya bakmıştı. Başka bir Hikaye paylaştı: çapkın turuncu bir bikini salladığı yer. çapkın yaptıkları açıklamada, onu uygulamalarında görmekten mutlu olduklarını söyledi. New York Postası. Claudia Conway yaratıcı platformumuzda özgürlük, özerklik ve büyük finansal başarı bulan birçok kadından biri” dediler. “Onu memnuniyetle karşılıyoruz ve seçimlerini destekliyoruz.”

Claudia, dört çocuğun en büyüğünden biridir. Kellyanne ve eski kocası George Conway paylaştı. Claudia’nın bir ikiz kardeşi var. George IV, ve küçük kız kardeşler Charlotte Ve Vanessa. George ve Kellyanne, 2001’den boşanacaklarını açıkladıkları Mart 2023’e kadar evli kaldılar. Annesi önde gelen bir Cumhuriyetçi iken ve eski Başkan döneminde Başkan’ın Özel Danışmanı olarak görev yaptı. Donald Trump’ın yönetim, Claudia, Trump’ın ve annesinin siyasi inançlarının açık sözlü bir eleştirmeni olmuştur. George ayrıca Trump’ı çok eleştirdi.

Fotoğrafları Gör – Hollywood Life
Claudia, Kellyanne’nin üç kızının en büyüğü. (Photo Image Press/Splash News / SplashNews)

Olmak çapkın tavşan, Claudia’nın son hamlesidir. Ebeveynlerinin siyasi görüşlerine karşı açık sözlü bir genç olduğu için sosyal medyada popüler oldu. O da yarıştı amerikan idolü 2021’de 19. sezonda. Piskopos Briggs. Ne yazık ki Duet Week sırasında elendi.

üzerinde olduğu süre boyunca İdol, Claudia, kendisi olmak için harika bir şans olduğunu kabul etti. “Hayatımın çoğunda duygularım bastırılmıştı, bu yüzden sosyal medyayı aldım ve ‘Evet, evet’ gibiydim. Şimdi sesim duyuluyor, ”dedi seçmeleri sırasında.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/claudia-conway-playboy-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir