Fotoğrafları Gör – Hollywood Life


Bradley Cooper, Irina Shayk


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Cuma günü okuldan çıkmaktan daha iyi bir şey olamaz! Bradley Cooper Ve İrina Shayk kızlarını alırken görüntülendiler Lea, 5, 10 Şubat Cuma günü okuldan. Hem 48 yaşındaki aktör hem de 37 yaşındaki model, kısa bir yürüyüşe çıkarken kızlarından birinin elini tuttu ve güzel bir aile günü geçiriyor gibiydiler.

Fotoğrafları Gör – Hollywood Life
Bradley ve Irina, New York’ta yürüyüşe çıkarken kızlarının elini tuttu. (ARKA IZGARA)

Bütün aile güneşli ama soğuk bir günde Big Apple’da toplanmıştı. Bradley gri bir ceket ve gömleğin yanı sıra koyu pantolon ve gölgeler giymişti. bu Bir yıldız doğdu oyuncu, kızının sırt çantasını da taşıdı. İrina uyumlu bir kıyafetin üzerine siyah bir ceket salladı ve bazı ince siyah güneş gözlükleriyle aksesuarlandı. Kızları leopar desenli bir palto ve uyumlu kırmızı bir şapka ve atkı giymişti.

Aile gezintisi, Bradley ve Irina’nın aşklarını yeniden alevlendirdiğine dair raporların gelmesinden yaklaşık üç ay sonra gerçekleşti. Model ve oyuncu ilk olarak 2015’ten 2019’da ayrılana kadar çıktılar. Irina, Lea’yı Mart 2017’de doğurdu ve ayrıldıktan sonra bile, kızlarına ortak ebeveynlik yapmak için iyi şartlarda kaldıkları açık.

Fotoğrafları Gör – Hollywood Life
Bradley, aile yürüyüşe çıkarken kızının çantasını taşıdı. (ARKA IZGARA)

İkilinin tekrar bir araya gelmiş olabileceğine dair haberler tatilden kısa bir süre önce geldi ve yıldızlara yakın kaynaklar ortaya çıktı. HollywoodLife özellikle Noel’i birlikte geçirmeyi dört gözle bekledikleri için. “[Lea] annesi ve babasıyla birlikte olmayı çok seviyor, bu yüzden Bradley onunla çok mutlu İrina birlikte Noel yapabilir. Bunu sadece Lea için yapmıyorlar, birlikte vakit geçirecekleri için de heyecanlılar. İşlerin gidişatından çok memnunlar” dedi içeriden biri.

Irina ve Bradley’nin aşklarını yeniden alevlendirdiği haberlerinden bu yana, ikisinin de kızları ve birbirleriyle çok zaman geçirdikleri görüldü. Felekten Bir Gece yıldız, 48. doğum gününü Ocak ayında Lea ile yürüyüşe çıkarken kutladı. 2023’ün başlarında, Bradley onu okula götürüp çantasını ve her iki paltosunu da yanında taşırken, baba-kız ikilisi birlikte yürüyüşe çıkarken görüldü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/11/bradley-cooper-irina-shayk-hold-hands-daughter-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir