Fotoğraflar & Videolar – Hollywood Life


selena Gomez


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

selena Gomez resmi olarak 30 yaşında ve dönüm noktası olan doğum gününü arkadaşlarıyla eğlenceli bir partiyle kutladı. Bu vesileyle Sels, tüylerle kaplı kolsuz beyaz pullu mini elbiseyi ve arkası kaygan yüksek at kuyruğunu salladı.

Selena’nın balıkçı yaka mini elbisesi pullarla kaplıydı ve eğlenceli bir tüy astarlı etek ucuyla süper akıcıydı. Elbise, arkadaşlarıyla dans ederken yer değiştirdiği için partisi için mükemmel bir seçimdi. Görünümünü bir çift pırlanta halka küpe ve arkası kaygan yüksek atkuyruğu ile süsledi. Makyajına gelince, boğucu bir dumanlı göz ve parlak bir çıplak dudak taktı.

Parti elbisesinin yanı sıra, Selena son zamanlarda bir dizi muhteşem kıyafet sallıyor ve 22 Temmuz’daki gerçek doğum gününde başka bir beyaz kıyafeti salladı. Sels, uzun kollu, dökümlü beyaz bir Gucci Pileli Jersey Elbise giydi. Yüksek yakalı elbise korsaj üzerine oturtulmuş ve eteği dökümlüyken minicik beline sıkıştırılmıştı. Görünümünü bir çift parlak mavi Manolo Blahnik Hangisi Aplike Pompa ile tamamladı.

Bu arada, bundan sadece bir gün önce, büyük boy kısa bir ceket, gözlük ve patik ile tasarlanmış, önü yırtmaçlı siyah balıkçı yaka mini elbiseyi sallarken tonlu bacaklarını sergiledi.

Selena, korse üzerine oturan ancak bacakları bol olan, nervürlü, örgü balıkçı yaka bir elbiseyi sallıyordu, ayrıca yanında küçük bir yırtmaç vardı. Mininin üstüne, kısa kahverengi bir G-Star Raw E Leather Bomber ceket giydi ve siyah ayak bileği patikleri, şeffaf gözlükler ve büyük altın halka küpelerle süsledi. Saçlarını arkaya dönük dağınık bir topuz yaptı ve fazla makyaj yapmaktan vazgeçti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/25/selena-gomez-white-sequin-dress-30-birthday-party-photos-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir