Fotoğraflar & Videolar – Hollywood Life


Fotoğraflar & Videolar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Vanessa Hudgens yeni bir ev aldım! 33 yaşındaki aktris, Los Angeles’ın popüler Studio City bölgesinde resmi olarak 7,5 milyon dolarlık cömert bir mülkün sahibi. Çeşitlilik‘s Kir yayın. 7.249 metrekarelik ev — burada görülebilir video burada – beş yatak odası ve beş banyonun yanı sıra San Fernando Vadisi manzaralı muhteşem bir sonsuzluk havuzu içerir.

Fotoğraflar & Videolar – Hollywood Life
Vanessa Hudgens’in Studio City’deki yeni evi, aydınlık ve havadar bir görünüme sahip. (Grosby Grubu / BACKGRID)

Büyük olasılıkla Vanessa’nın olacak olan ana yatak odası, birçok lüks özellik içeriyor. Oda, kırmızı halı etkinlikleri için mükemmel olan özel bir giyinme alanına ve dinlenmek için rahatlatıcı bir oturma alanına sahiptir. En-suite banyoda ayrıca rahatlatıcı bir küvet ve duşun yanı sıra iki lavabo (belki de bir tanesi MLB yıldız erkek arkadaşı için) vardır. Cole Tucker, 26). Özellikle, ev 1963’te inşa edildi, ancak bir çiftlik evi havasını yansıtacak şekilde tamamen yeniden şekillendirildi.

Fotoğraflar & Videolar – Hollywood Life
Vanessa’nın yeni evindeki ana süit. (Grosby Grubu / BACKGRID)

bu Lise Müzikali star burada da herhangi bir davetsiz misafir için endişelenmek zorunda kalmayacak: tam teşekküllü bir güvenlik sistemi ve yükselen çitler var. Bunun ötesinde, ev bir çıkmaz sokakta gizlidir. Vanessa’nın bir araba koleksiyoncusu olduğunu hiç görmemiş olsak da, mülkte altı araç için yeterli alana sahip olacak – birçok arkadaşın olması için ideal.

Fotoğraflar & Videolar – Hollywood Life
Vanessa Hudgens son evini 6.7 milyon dolara sattı. (Deklanşör)

Büyük satın alma, yakınlardaki Los Feliz bölgesindeki son evini 6.7 milyon dolara satmasından kısa bir süre sonra geldi. Kaliforniyalı, muhteşem, yenilenmiş evini büyük bir yayılımla gösterdi. Mimari Özet 2021’de. Röportaj başına, “beş yılını” Georgian Colonial tarzı evi arayarak geçirdi.

Evi satın aldıktan sonra yönetmen için Little DeMille’i aradı. Cecile B. DeMille 1922’de metresi için inşa eden, iç mimar tuttu Jake Arnold ana süite kendi kişisel stilini eklemek için. Ancak COVID sırasında mutfağı kendi başına yeniden şekillendirdi.

“Düşündüm, neden olmasın?” dedi. “Yeni mermer aldım, dolapları boyadım, yeni düğmeler ve çekmeceler aldım – gerçekten pirinç istiyordum. Kız arkadaşım Ashley Tisdale iç tasarım yapıyor ve nereden alışveriş yapılacağına dair tavsiyesini aldım, ”diye paylaştı HSM yardımcı yıldız.

“Eski bir ev istedim” demişti o sırada. “Bana göre bunda çok romantik bir şey var, karakteri ve tuhaflıkları olan bir ev. Eski Hollywood öğelerini seviyorum: Art Deco hava girişleri, merdivenin üzerindeki avize, parka benzeyen avlu… Bu konuda beni etkileyen çok şey vardı” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/vanessa-hudgens-studio-city-la-home-photos-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir