Fotoğraflar & Videolar – Hollywood Life


Fotoğraflar & Videolar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Jennifer Lopez ve Ben Affleck Paris’i kasıp kavuruyor! 52 yaşındaki Bronx yerlisi ve 49 yaşındaki yeni kocası, 22 Temmuz’da Manko restoranına giderken el ele tutuşurlarken çok aşık görünüyorlardı. Yeni evlilere çocuğu da katıldı. emme14, ikili olmayan olarak tanımlayan ve Ben’in kızları Menekşe16 ve Seraphina13.

Fotoğraflar & Videolar – Hollywood Life
Ben ve J.Lo 22 Temmuz’da Paris’te. (En İyi Görüntü / ARKA GRİD)

“Jenny From The Block” şarkıcısı, kolsuz siyah bir elbiseyle Fransız sıcak dalgasına göğüs gererken şık görünüyordu. Dökümlü takım, geniş askılara ve zarif bir büstiyer kesime sahipti. Jennifer elbiseyi metalik yüksek topuklu sandaletler ve beyaz desenli siyah bir çantayla kombinledi. Vurgulanan kilitlerini aşağıda ve şık bir patlamada tutmayı seçti ve imzalı gümüş halka küpelerinin içeri girmesine izin verdi.

Fotoğraflar & Videolar – Hollywood Life
Jennifer’ın çocuğu Emme, Ben’in kızı Seraphina ile birlikte görülüyor. (En İyi Görüntü / ARKA GRİD)

Çift ve üç çocuğu, siyah bir SUV ile Paris’in tarihi Montaigne Bulvarı’nda bulunan son moda restorana geldi. Her zaman romantik olan Ben, arabadan önce indi, sonra Jen’e kaldırımda büyük bir adım atarken elini uzattı! Şık restoranda geleneksel Peru mutfağı servis edilir ve özellikle kinoa burgerleri ile ünlüdür – bu yüzden şüphesiz Bennifer ve çocukları lezzetli bir akşam yemeği yediler!

Ben de kravatsız açık mavi bir gömlek ve şık bir pantolonla yakışıklı görünüyordu.

Aile, 21 Temmuz’da sürpriz bir şekilde Paris’e geldi ve gezilerine akşam yemeği ve gece kulübü Le Matignon’da bir gece ile başladı. Bir görgü tanığı, beş kişilik grubun terasta iki saat otuz dakika boyunca lokantada olduğunu söyledi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. Ben ve Jen ayrıca PDA konusunda utangaç değillerdi, çünkü fazsız bir Violet’in önüne geçtiler ve dünyaya olan sevgilerini mutlu bir şekilde sergilediler.

Göz alıcı gezi, çiftin 16 Temmuz 2022’deki beklenmedik Las Vegas düğününden sonra sıcak geliyor. “Eski bir filmden” bir elbise ve Ben’in dolabından bir ceket (onun başına) JLo’da Haber bülteni), çift, yeniden aşklarını yasal hale getirmek için Nevada’ya uçtu. Jennifer, evlilik cüzdanı başvurusu başına resmen adını “Jennifer Lynn Affleck” olarak değiştirdi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/jennifer-lopez-ben-affleck-paris-holding-hands-photos-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir