Fotoğraflar & Videolar – Hollywood Life


Jack Harlow


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Nina Westervelt/Shutterstock

Jack Harlow, 24, Pazar gecesi tüm enerjiyi BET Ödülleri’ne getirdi. 24 yaşındaki rapçi ilk olarak sahneye çıktı Lil Wayne “Poison” şarkısını söylemek harikaydı ve hayranlarını derinden sarsan şey, Jack’in ikinci sürpriz konuğuydu – efsanevi Brendi. 43 yaşındaki Jack ve Brandy, bu yılın başlarında, onun bir akrabası olduğunu bilmediği için garip bir kan davasına girdiler. Işın J, ve daha sonra onun hiti “First Class”ı remiksledi, bu yüzden Pazar akşamı Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu’nda bu şarkıyı birlikte söylemelerini görmek oldukça harikaydı. Tamamen beklenmedik ve asla unutamayacağımız bir andı.

Jack, hit parçası “First Class” sayesinde kariyerinde büyük bir yıl geçirdi. Aslında, şarkı Kentucky yerlisinin ilk 1 Numaralı şarkısını kazandı. İlan panosuR&B/Hip-Hop Airplay tablosu. Bundan önce, 2020 şarkısı “What’s Poppin’” başarısının keyfini çıkardı. DaBaby, Tory Lanezve Lil Wayne. Single, listede 1 numaraya ulaştı. İlan panosu Hot 100 ve ayrıca En İyi Rap Performansı için Grammy adaylığı kazandı. Daha da etkileyici olanı, müzisyenin Private Garden adında bir plak şirketine zaten sahip olması. “Bir grup yaratıcı ve sanatçıdan oluşan Louisville’den bir kolektif. Temelde hepimiz farklı liselere gittik ama sadece yaratıcılık ve müzik aşkıyla bir araya geldik” dedi. gösteriş yapmak dergisi 2019’da çıktı. “Yaklaşık üç dört yıldır birlikte çalışıyoruz. Daha önce bir şey vızıldamaya başladığından beri. South By’a birlikte parasız gittik, keşfedilmeye çalıştık. Yani sadece birlikte müzik yapıyoruz, birlikte yaratıcı kararlar alıyoruz, şehirde partiler veriyoruz, gösteriler düzenliyoruz.”

Başarısının tadını çıkarmasına rağmen, Jack’in patlayıcı şöhreti onun için iki ucu keskin bir kılıçtır. “Bir kez gerçekten ünlü olunca, müziğin sadece yarısı kalıyor” dedi. Çeşitlilik Aralık 2021’de. “Seni canlı görmek için geliyorlar, Snap’lerine koyuyorlar, tek bir şarkı sözü bilseler de bilmeseler de sana külot fırlatıyorlar.” Yıldız gücünün onu “çatışmalı” hale getirdiğini de sözlerine ekledi. Devam etti, “’What’s Poppin’ çıktığında, müzikle çok ilgiliydi, ama bu yıl kendimi o kadar ortaya koyduğumu hissediyorum ki kişiliğim buna yetişti. Şöhret eğlenceli, ama zanaat için büyük bir sevgim var. Ona geri dönmek istiyorum ve s-t öldürmek için açım.”

Jack’in BET Ödülleri’ndeki ilk performansı, rap ve hip-hop efsanesini onurlandıran bir gecede gelir. P diddy13 Haziran’da Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahibi olarak açıklandı. “Diddy, topluluğumuzda her zaman öncü bir güç oldu, engelleri aşan, benzeri görülmemiş yüksekliklere ulaşan, yeni yollar açan ve bunu yaparken herkes için çıtayı yükselten bir güç oldu. BET CEO’su Scott Mills, söz konusu duyuru için bir açıklamada. “Virtüözlüğü yalnızca müzikten medyaya, kültürden, iş dünyasına ve hayırseverliğe kadar uzanan yelpazesiyle eşleşiyor – Diddy, Black Excellence’ı örneklendirdi. Arkadaşımız Diddy’nin olağanüstü başarılarını tanımak için en büyük sahnemizi kullanma fırsatına sahip olduğumuz için çok mutluyuz.”

Jack böyle devam ederse, bir gün o da böyle prestijli bir ödülle çekip gidebilir!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/26/jack-harlow-brandy-bet-awards-2022-performance-photos-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir