Fotoğraflar & Video – Hollywood Life


Lana Del Rey, Alabama'daki Waffle House'da Vardiyalı Çalışıyor: Fotoğraflar ve Video


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Chelsea Lauren/Shutterstock

lana del rey, 38, 20 Temmuz’da Alabama’daki Waffle House’daki son vardiyada görünüşe ve yerel müşterilere hizmet etti! Pop yıldızı, restoran zincirindeki iş günü boyunca siyah bir mini etek ve mavi bir Waffle House tişörtü ile bir isim etiketi ile sallandı. Lana, görünümünü ışıltılı halka küpeler ve kolundaki birkaç zarif bileklikle süsledi. “Video Games” hit yapımcısı, özellikle kuzguni renkli buklelerini dağınık bir kabarıklıkla şekillendirmeyi seçti. Lana, gerçekten tam bir vardiya çalışıp çalışmadığını veya ziyaretin amacının ne olduğunu kamuoyuna açıklamadı.

Vardiyası sırasında, Lana bir hayranla poz verirken bile resmedildi (aşağıdaki fotoğrafa bakın). 38 yaşındaki sadece hayranıyla bir fotoğraf için durmakla kalmadı, aynı zamanda fincanlara kahve doldururken ve müşterilerle sohbet ederken de görüntülendi. Bir noktada, bir arkadaşına yemekhanedeki insanları çekerken dikkatli olmasını söyledi. “Ah şu adama bak! Aman Tanrım Charlie İzni olmadan onu filme çekme,” diye alay etti Lana. video.

Restoranda çalışan Grammy adayı sanatçının fotoğraflarının internete düşmesinden kısa bir süre sonra, hayranlarının çoğu, Lana’nın Waffle House anına tepki vermek ve bayılmak için Twitter’a gitti. Bir hayran “Sadece normal olmak istiyor, onu hissediyorum” yazdı, bir diğeri şaka yaptı, “sadece yemek yiyeceğinizi ve lana del rey’in garsonunuz olduğunu hayal edin.” Bu sırada hayranlarından biri, Lana’nın son gösterisiyle kelime oyunu yapmaktan kendini alamadı. “Kelimenin tam anlamıyla…hizmet ediyor,” onlar tweet attıdördüncü bir hayran iken yazdı“Lana Del Rey’in bana yumurta, kahve ve sosis ikram etmesi hayatımın en önemli olayı olurdu.”

“Lust for Life” şarkıcısının yerel Waffle House’daki son vardiyası, olaydan yaklaşık dört ay sonra gerçekleşti. Reklam panosu Lana’nın Range Media Partners ile nişanlı olduğunu bildirdi. Evan Winiker. İkisi, ilişkileri konusunda son derece özel kalsa da, 1 Mart’taki 2023 Billboard Women In Music etkinliğinde “o” parmağında bir elmas yüzüğü salladı. Dahası, Lana, iç sunucusunu yönlendirirken, elmas yüzüğü elinde spor yaptı.

Lana Del Rey, Alabama'daki Waffle House'da Vardiyalı Çalışıyor: Fotoğraflar ve Video
Lana Del Rey, 20 Temmuz’da Alabama’daki bir Waffle House’da üniformasıyla görüntülendi. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Bu baharın başlarında düzenlenen müzik etkinliğinde Lana, çalışmalarından dolayı Müzik Vizyoner Ödülü’ne layık görüldü. “Ehliyet” hit yapımcısı Olivia Rodrigo, 20, hatta Lana viral bir konuşma yapmadan önce Lana’ya ödülü takdim etti. “Tam olarak uzun vadeli bir vizyonum yok ama merak ediyorsanız çok ama çok mutluyum” dedi. kabul konuşması. “14 yıl önce ilk albümümü çıkardığımda sular o kadar sıcak değildi. Kendileri olmak ve kendilerini ifade etmek için kültürde harika bir zaman olduğunu hisseden herkes için gerçekten mutluyum. 2008’de böyle hissettirmedi.” Ayrıca “nihai hedefi” olan “mutlu” olduğunu da açıkladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/lana-del-rey-waffle-house-alabama-photos-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir