Fotoğraflar, Fitness İpuçları ve Daha Fazlası – Hollywood Life


lizo zayıflama


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Kit Oates/Shutterstock

  • Lizzo, hit şarkıları “About Damn Time”, “Truth Hurts” ve daha fazlasıyla tanınan bir şarkıcıdır.
  • Şarkıcı, 2019’da ün kazanmasından bu yana dört Grammy Ödülü kazandı.
  • Halkın gözüne girdiğinden beri egzersiz rutinleri, kilo kaybı ve vücut pozitifliği hakkındaki düşünceleri konusunda çok açıktı.
  • Lizzo, Nisan 2022’de Fabletics ile ortaklaşa, her boyutta vücut için şekillendirici giyimi destekleyen Yitty adlı bir markayı piyasaya sürdü.

“About Damn Time”dan “Truth Hurts”a ve “Juice”a kadar, şaşırtıcı değil lizzo, 35, görünüşte bir gecede sansasyon haline geldi. Detroit yerlisi üçüncü stüdyo albümünü çıkardı, Çünkü seni seviyorum, 2019’da ve hızla bir popüler kültür hissi haline geldi. Adına verilen dört Grammy Ödülü ve 13 milyondan fazla takipçisi ile instagramLizzo’nun hayranları üzerinde belirli bir düzeyde etkiye sahip olduğuna şüphe yok, bu yüzden kendini sevmeyi ve vücut olumlamayı teşvik etmeyi seçiyor.

lizzo zayıflama
2023 Brit Ödülleri’nde Lizzo. (Kit Oates/Shutterstock)

Tabii ki, şöhret ve hayranlarla birlikte, çok sayıda nefret eden de geliyor. Ve Lizzo birkaç yıl önce üne kavuştuğunda, bunu tüm platformlardaki birçok çevrimiçi nefret ve vücut utandırıcıyla çabucak öğrendi. Ocak 2020’de ünlü fitness eğitmeni, Jillian Michaels49, bir röportajda Lizzo’nun kilosunu alenen eleştirdiği için ateş altında kaldı. AM’den DM’ye. “Neden onun vücudunu kutluyoruz? Neden fark eder? Neden onun müziğini kutlamıyoruz? Jillian, “Çünkü şeker hastası olursa harika olmayacak,” dedi. “Dürüst olmak gerekirse, onun müziğini seviyorum. Çocuğum müziğini seviyor ama ‘Ve kilolu olmasına çok sevindim’ dediğim bir an bile olmadı. Mesela neden umursuyorum? Kilosunu önemsemek neden benim işim?

Lizzo, görünüşe göre fitness eğitmeninin yorumlarına ince bir şekilde yanıt verdi. Instagram videosu 8 Ocak 2020. “25. saniyede 5 derin nefes almanızı istiyorum… burundan alın… ağızdan verin.. bugünün mantrası: Bu benim hayatım. Yanlış bir şey yapmadım. İlk etapta yanıldığımı düşündüğüm için kendimi affediyorum. Mutlu olmayı hak ediyorum, ”o sırada kaleme aldı. Birkaç yıl sonra, Lizzo parlamaya devam ediyor ve nefret edenlerin ona ulaşmasına izin vermiyor. 35 yaşındaki oyuncu, tepkiler başladığından beri yaptığı birkaç röportajda fitness yolculuğu hakkında da açık konuştu. Kilo kaybı, söyledikleri ve aşağıda daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinin!

Lizzo Ne Kadar Kilo Verdi?

Lizzo, kaybettiği kilo miktarını tam olarak doğrulamamış olsa da, gün ortası yaklaşık 50 kilo verdiğini bildirdi. Viral bir röportaj sırasında Gösteriş Fuarı Ekim 2022’de Lizzo, genel olarak kilo verme konusundaki görüşleri konusunda samimi oldu. “Kilo alımını buna neden olan olumsuz şeyle ilişkilendirmemiz berbat. Yiyecek olan bu güzel şeyi karıştırıyor ve kendimizi onunla besliyoruz, ama kötü olan stres, 20 pound değil, ”dedi o sırada outlet. “Kendimi çok şanslı hissediyorum çünkü artık kilo almanın kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum. Kilo kaybı da değildir – nötrdür. Ve yemek eğlencelidir. Yemek yemeyi seviyorum ve artık bir şefim var ve bunu düşünmüyorum. Dün gece kek yedim.”

Müzisyen ayrıca, vücuduyla ilgili gönderilerine sık sık kaba notlar yazan çevrimiçi nefret edenlere alkışlamakla ilgili vokal oldu. Ocak 2023’te Lizzo, bedenleri çevreleyen “söylemin” “yorgun” olduğunu resmi olarak ilan etmek için Instagram’a gitti. “Cesetler hakkındaki söylem resmen bıktı,” dedi başında. video, bikini salladığı. “’Aman Tanrım, seni şişmanken seviyordum, neden kilo verdin?’ ‘Aman Tanrım, neden bir BBL aldın? Vücudunu daha önce beğenmiştim’, ‘Aman Tanrım, çok büyüksün. Kilo vermen gerekiyor ama sağlığın için’, ‘Aman Tanrım, çok küçüksün, popon veya memelerin falan olmalı’, ‘Aman Tanrım, neden bunca işi yaptı? Tamamlandı? Bu sadece çok fazla iş,’” diye devam etti Lizzo. “İyi miyiz? Yanılgıyı görüyor musun?”

Lizzo Nasıl Kilo Verdi?

Lizzo, kilo vermeyi övecek biri olmasa da, “süper temiz” bir diyet uyguladığını ifade etti. ile aynı röportajda VF, ne yemeyi sevdiğini ve kendini kısıtlamak için yapmadığını detaylandırdı. “Çok sağlıklı bir yaşam tarzı sürüyorum – zihinsel ve ruhsal olarak vücuduma koyduğum her şeyi süper temiz tutmaya çalışıyorum. Sağlık, fiziksel olarak beni nereye götürürse götürsün, öncelik verdiğim bir şey” dedi. “Veganizm gibi, insanlar ‘Sen bir vegan mısın? Ne yani, marulu kızartıyor musun?’ Kilo vermek için vegan değilim, sadece bitki yediğimde kendimi daha iyi hissediyorum.”

@lizzo

ASMR kahvaltısı

♬ orijinal ses – lizzo

Lizzo, “sağlıklı” yaşamaya çalışsa da kendisinin de kötü günleri olduğunu kaydetti. “Tam her şeyi çözdüğünü düşündüğün anda, yine değişir. Stresli olduğumda yemek yerim, bazen ne kadar yediğimi fark etmediğim bir noktaya kadar,” dedi esmer güzel. “Her şey zararlı olabilir ama beni bir şekilde rahatlatıyor.”

Lizzo Dönüşümü Hakkında Ne Hissediyor?

@lizzo

eğer bir yağ azaltıcı değilseniz… kaydırmaya devam edin… tamam, şimdi tüm yağ azaltıcılar burada 🧚🏾‍♀️✨

♬ Düğün Çiçeği – Jack Stauber

Yitty’nin kurucusu, vücuduyla gurur duyuyor ve fitness rutinlerini de göstermek için TikTok ve Instagram’a gitti. “Son beş yıldır düzenli olarak spor yapıyorum ve bazılarınız için bu şaşırtıcı gelebilir, ancak ideal vücut tipinize sahip olmak için çalışmıyorum – kendi vücut tipime sahip olmak için çalışıyorum. ideal vücut tipi,” dedi Lizzo, Haziran 2020’de TikTok videosunda. “Ve bunun ne olduğunu biliyor musunuz? Seni ilgilendirmez. Çünkü ben güzelim, güçlüyüm, işimi yapıyorum ve işimde kalıyorum. Bu yüzden bir dahaki sefere birine gelip onu yargılamak istediğinde, lahanalı smoothie içiyor mu, McDonald’s mı yiyorlar, antrenman yapıyor mu, antrenman yapmıyor mu, kendi boktan benliğine bakıp kendi g’n için endişelenmeye ne dersin? **d*** vücut?”

Videoda Lizzo’nun ağırlık kaldırmaktan ip atlamaya kadar çeşitli egzersizler yaptığı görülüyor. Videoyu nefret edenler için bir mesajla bitirmeye devam etti. “Sağlık sadece dışarıdan nasıl göründüğünüzle belirlenmez” diye devam etti. “Sağlık aynı zamanda içeride olanlarla da ilgilidir ve birçoğunuzun içini temizlemesi gerekiyor!” Ne zaman VF Lizzo, vücut pozitifliği konusunda “bir kutuya” konduğunu hissedip hissetmediğini sordu, Lizzo, ağırlığının ve müziğinin bağlantılı olmadığını açıkça belirtti. “Bir kutuya sığamam!” diye şaka yaptı. “Kilo verirsem ne olur demek istiyorsun? Müziğim ve kilom, kilo verirsem hayranlarımı veya geçerliliğimi kaybedecek kadar içsel olarak bağlantılı mı? umurumda değil!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/lizzo-weight-loss-5083563/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir