Fotoğrafa Bakın – Hollywood Life


Fotoğrafa Bakın - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Dwayne The Rock Johnson annesi minnettar ata johnson, 74, 1 Şubat Çarşamba günü korkunç bir araba kazasından sonra arabasında bir yığın hurda bıraktıktan sonra yaşıyor. bu siyah adam yıldız, 50, aldı instagram 2 Şubat Perşembe günü, korkunç bir kazadan geriye kalan parçalanmış, parlak kırmızı Cadillac’ın bir resmini paylaşmak için. Fotoğrafın altına “Dün gece geç saatlerde araba kazası geçiren annemi rahmet melekleri izledi” notunu düştü. “Hayatta kalacak ve değerlendirilmeye devam edecek. Bu kadın akciğer kanserinden, zorlu evlilikten, sarhoş bir sürücüyle kafa kafaya çarpışmadan ve intihara teşebbüsten kurtuldu. O, melekleri ve mucizeleri gerçeğe dönüştürecek şekillerde hayatta kalan biri.”

Üç çocuğun zarif babası daha sonra, çetin sınavda kendisine ve annesine yardım eden ilk müdahale ekiplerine seslendi. “Bu kadar ilgili ve odaklanmış olduğunuz için LAPD ve LAFD’ye teşekkür ederim” diye devam etti. “Telefonda kaldığınız için teşekkürler [sic] ve tüm bunları benimle konuşmak. Bir ebeveynim kaldı, o yüzden hala annen ve baban varsa onlara sıkıca sarıl çünkü sabahın 3’ünü ne zaman arayacağını asla bilemezsin [sic] asla almak istemiyoruz.” Dwayne’in babası, kayalık johnson2020 yılında 75 yaşında öldü.

Dwayne Johnson ve Ata Johnson
Dwayne Johnson ve Ata Johnson
9 Aralık 2019’da Los Angeles’ta “Jumanji: The Next Level” prömiyeri. (Broadimage/Shutterstock)

Birçok Orman Gezisi Oyuncunun 361 milyon takipçisi, şok edici fotoğrafa tepki göstermek için yorum dizisini aldı. “İyi olduğuna sevindim! Şifa titreşimleri gönderecek” yorumunda bulunurken, bir diğeri “Hızlı bir iyileşme için dualarım” yazdı. Diğerleri, bir ebeveynin kaybı nedeniyle yıldızla dertleşti. Bir hayran, “Geçen yıl annemi kanserden kaybetmenin nasıl bir his olduğunu biliyorum” diye tepki gösterdi. “Konuşmalarımızı ve onun gülüşünü özlüyorum ama en çok onu özlüyorum. Annenin iyi olmasına sevindim.”

Araba muhtemelen Dwayne’den bir hediyeydi – Aralık 2021’de Noel için ona bir Cadillac hediye etti, ancak o sırada paylaştığı fotoğraflardaki Cadillac beyazdı. Bir Instagram gönderisi direksiyon başında gülümsediğini gösterdi. Altyazıda “Birkaç güzel çirkin ağlaması var,” diye espri yaptı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/02/dwayne-johnson-mom-ata-car-crash-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir