Fotoğrafa Bakın – Hollywood Life


Aaron Rodgers dövmesi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ross D Franklin/AP/Shutterstock

Aaron Rodgers biraz taze mürekkebi var! 38 yaşındaki Green Bay Packers oyun kurucu 6 Temmuz’da Instagram’a gitti ve ilk dövmesini tamamladığını açıkladı. NFL yıldızı, bir dizi öğe ve geometrik tasarım sergileyen karmaşık mürekkebi piyasaya sürdü.

“İlk dövme. (KEÇİ emojisi) kendisinden @balazsbercsenyi. Ustalığı ve dostluğu için minnettarım,” NFL yıldızı etiketlerken bir dizi resim yazısı yazdı Balazs BercsényiMacaristan’ın Pécs şehrinden çok boyutlu bir dövme sanatçısı İnternet sitesi. “Bu sanat eserinin kesinlikle her öğesiyle derin ve anlamlı bir hikaye ve bağlantı var ve bir gün bununla ilgili biraz daha paylaşacağım. Şimdilik sadece @balazsbercsenyi’ye, sabrına ve sanatına müteşekkirim. #dövme #astroloji #elementler.”

Aaron Rodgers dövmesi
Aaron Rodgers ilk dövmesini sergiledi (Ross D Franklin/AP/Shutterstock)

Ünlüler ve taraftarlar, futbolcunun paylaşımına yorum yapmak için sosyal medyaya akın etti. “İyi görünüyor!!!” spor yorumcusu Erin Andrews cevap verdi. oyun kurucu arkadaşı Kurt Benkert sallanan bir emojinin yanına “Sadece başlangıç” yazdı. “Yay ​​onun burcu, Akrep ve Kova burcunun kim olduğunu merak ediyorum. Üç büyüğü, belki?” bir hayran önerdi.

Dizinin son fotoğrafında Aaron, Balazs’ın yanında yürürken siyah beyaz bir fotoğraf paylaştı. Açık bir alışveriş korusunda yürürken iki adam arkadan fotoğraflandı.

Bu arada, daha önce bildirdiğimiz gibi, Aaron’ın eski nişanlısı Shailene Woodley, 30, 29 Haziran’da bir Instagram gönderisinde hayata yansıdığı için iyimser ve içe dönük hissediyordu. Sporcudan ikinci kez ayrıldıktan üç ay sonra hayranlarıyla bir güncelleme paylaştı. bu Büyük Küçük Yalanlar aktris, “kafasının ve kalbinin” nasıl “beslendiğini” yazarken, filtrelenmemiş bir özçekim yayınladı. Uzun sosyal medya gönderisine ekledi, “New York’ta güzel ve bilge bir İtalyan bana bunun şimdiye kadarki en iyi ay olacağını söyledi ve yanılmadı.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/06/aaron-rodgers-debuts-tattoo-deep-meaningful-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir