Fotoğrafa Bakın – Hollywood Life


Fotoğrafa Bakın – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Justin Stephens/TLC

Janelle Brown her şekilde ilerliyor! Ayrılmasından birkaç ay sonra kody kahverengi, kardeş eşleri 49 yaşındaki anne aldı instagram fitness hedeflerine doğru çalışırken “otantik” benliğini göstermek için. 30 Mart tarihli fotoğraf gönderisinde, Pilates makinesine uzanırken siyah tayt ve gri uzun kollu bir üst giydi. Sarı saçlarını rahat bir atkuyruğu yaptı ve akıllı bir saatle donattı ve antrenman görünümünü koyu kırmızı bir pedikürle tamamladı.

Altı yaşındaki anne, “Bugün Pilates’ten bu filtrelenmemiş fotoğrafımı yayınlamak korkunç bir teklifti,” diye itiraf etti. “Yıllarca fiziksel gücüm ve dayanıklılığım üzerinde çalıştım ve ancak şimdi bilinçli olarak çekirdeğim ve esnekliğim üzerinde çalışıyorum.”

Daha sonra sosyal medyanın “acımasız” doğasını ele almaya devam etti. “Mükemmelden daha azım ve birbirimize karşı dürüst olalım, sosyal medya oldukça acımasız olabilir,” diye devam etti. “Genellikle çok fazla yargılama ve umm… ‘yararlı ipuçları’ vardır. Ancak otantik olmanın gücü vardır. İlerleme her zaman açık veya mükemmel olmasa bile, kendi hayatınızı şekillendirmeye yönelik küçük adımları gösterirken.”

Janelle’in platformdaki 1 milyon takipçisinin çoğu, realite yıldızını övmek için yorumlar bölümüne gitti. Bir hayran, “Kendimizi geliştirmek için çok çalışmak, yolculuğun hangi aşamasında olursak olalım her zaman alkışlanmalı. Aferin,” diye yazarken bir başkası, “Sen benim Shero’msun! Kendime bakmam için bana ilham veriyorsun.”

Janelle Brown
Justin Stephens/TLC

Bir üçüncüsü, “Pilates en iyisidir,” dedi. “70’li yaşlarımın sonunda başladım ve yıllarca yaptım. 87 yaşında, sahip olduğum hareketliliğimin onlarsız olmayacağını biliyorum. Aferin sana ve böyle devam et, asla pişman olmayacaksın!” Janelle’in kendisi yoruma tepki gösterdi. “Vay! Ne harika bir şey! Bunu paylaştığın için teşekkür ederim. 87! Sen benim rol modelimsin!” yazdı.

Janelle ve Kody, yaklaşık otuz yıllık “manevi” evliliklerini geçen yıl, şovdan bir Aralık klibi ile birçok kişinin zaten şüphelenmeye başladığını doğrulayarak bozdu. Klipte “Kody ve ben ayrıldık” dedi. Bir kaynak söyledi Temasta o sadece “onu aştığı” sırada.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/sister-wives-janelle-brown-pilates-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir