Fotoğraf ve Açıklama – Hollywood Life


Fotoğraf ve Açıklama – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Arka ızgara

Priscilla Presley kızı olmak için acele etti Lisa Marie Presley‘ın tarafı, onu “tam” kalp durmasına yol açan kalp krizi bildirdikten sonra. “Sevgili kızım Lisa Marie acilen hastaneye kaldırıldı. Şimdi en iyi bakımı alıyor. Lütfen onu ve ailemizi dualarınızda tutun” dedi. İNSANLAR dergi. “Dünyanın dört bir yanından gelen duaları hissediyoruz ve şu anda mahremiyet istiyoruz” dedi.

Geç Elvis Presley77 yaşındaki eski karısı, çekilen fotoğrafta tamamen siyah bir takım giydiği için bir SUV’den çıkarken görüldü. İmza niteliğindeki kırmızı buklelerini atkuyruğu yapmıştı ve hastanenin otoparkından geçerken çantasını tutarken koruyucu bir yüz maskesi takıyordu. Lisa yoğun bakımda TMZ indüklenmiş bir komada kritik durumda kaldığı ve geçici bir kalp pili ile yaşam desteğine bağlı olduğu yer.

Fotoğraf ve Açıklama – Hollywood Life
Priscilla Presley, kızı Lisa Marie’yi ziyaret etmek için hastaneye gelirken görülüyor. (Arka ızgara)

54 yaşındaki Lisa’nın, California, Calabasas’taki evinde kalp krizi geçirdikten sonra günün erken saatlerinde hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Daha sonra eski kocası tarafından kalp masajı yapıldı. Danny Keough911 aranmadan önce bir süredir birlikte yaşadığı TMZ.

Fotoğraf ve Açıklama – Hollywood Life
Priscilla, kızı Lisa Marie ile bir etkinlikte görülüyor. (sahne)

“Saat 10:37’de, Calabasas’taki Las Virgenes Road 4900 Block’tan bir telefon geldi. Birimler kalp durması için o yere sevk edildi ve 54 yaşındaki bir kadın yerel bir hastaneye nakledildi, “Los Angeles İlçe İtfaiyesi Kamu Bilgilendirme Görevlisi Craig Küçük söylenmiş HollywoodYaşamı. Lisa’nın kimliğini vermeyi reddettiler, ancak ayrı bir kaynak, bahsedilen kadının Lisa olduğunu doğruladı.

CPR aldıktan sonra kalbinin tekrar atmasını sağlamak için ona epinefrin verildi. EMT’ler onu nakletmek için evine geldikten sonra Lisa hastanede kalır.

Korkunç olay, Lisa Marie ve Priscilla’nın 80. Altın Küre Ödülleri’ne aktörleri desteklemek için katılmalarından sadece iki gün sonra meydana geldi. Austin Butler2022 yapımı filmdeki rolüyle ödül kazanan 31 yaşındaki Elvis.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/12/priscilla-presley-lisa-marie-hospital-photo-statement/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir