Formula 1 Rehberiniz: 5. Sezon Yarışçılarından Kurtulmak İçin Sürüş


Bu hafta sonu planın yok mu? Pekala, motorunuzu çalıştırmaya hazır olun çünkü hızla geçeceğiniz bir art arda izleyişimiz var.

Netflix’in Formula 1: Hayatta Kalmak İçin Sürün-Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın sürücülerine samimi bir perde arkası bakışı sunan- yakın tarihin tartışmasız en sürükleyici belgesel dizilerinden biridir, rekabetleri açığa çıkarır, kazaları kapsar ve yarışçıların kişisel yaşamlarına derinlemesine dalar. Ve nihayet 24 Şubat’ta düşen beşinci sezonu için geri döndü ve 2022 sezonunda padoklarda yaşanan tüm perde arkası dramını ayrıntılarıyla anlatıyor.

Yeni sezondan bazı öne çıkanlar şöyle: Max Verstappenyedi kez şampiyon olan Lewis Hamilton’a karşı kutuplaştırıcı galibiyetinin ardından unvanını koruma arayışı, sporu sarsan büyük kural değişiklikleri ve hayranların favorisi bir sürücünün gridden ayrılması… ve muhtemelen Hayatta Kalmak için Sürünaltıncı sezonu. (Endişelenmeyin, insanlar, Toto Wolff vs. Hıristiyan Horner‘ın rekabeti, daha klasik tek satırlıklarla birlikte hala yaygın. Günther Steiner.)

Elbette, halk zaten 2022 sezonunun nasıl bittiğini ve kimin kazandığını biliyor, ancak bu, dizinin çevrimiçi akış devinin en başarılı yayınlarından biri olmasını hiçbir zaman engellemedi ve Formula 1’in ABD’de büyük bir hayran kitlesi oluşturmasına yardımcı oldu, o kadar ki Las Vegas, Miami ve Austin’e ek olarak bu yıl bir yarışa ev sahipliği yapacak.

Yönetici yapımcı “İnsanların tepkileri inanılmaz,” dedi. paul martin söylenmiş New York Times Temmuz 2022’de verdiği yoğun tepkiden Hayatta Kalmak için Sürün. “Şovumuz sadece işe yarıyor çünkü aslında spor inanılmaz bir gösteri. İnanılmaz derecede dramatik ve gergin. Hatalar var ve devasa karakterler var. Şovumuz sadece orada olanlara ışık tutuyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1301108/let-netflix-s-lessigreaterformula-one:-drive-to-survivelessigreater-season-5-racers-speed-straight-into-your-heart?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir