Forever 21, Yaz İçin Özel Bir Barbie Koleksiyonu Başlattı


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

görmek için sabırsızlanacağınızı biliyoruz. Barbie Margot Robbie ve Ryan Gosling’in bu yaz başrollerini paylaştığı film. İkonik olana doyamıyorsanız Barbie veya yıldızlarla dolu fragmanı tekrar tekrar izliyorsanız, gününüzü aydınlatacak Barbie ile ilgili daha fazla haberimiz var. Sonsuza kadar 21 Barbie ile göz kamaştırıcı bir işbirliğini başlattık ve üründe isteyebileceğiniz her güzel pembe görünüm var.

İtibaren çizgili pijama takımımodaya uygun grafik tişörtşovu durduran tek parça mayolar ve daha fazlası, özel seri XS – 3X beden aralığındadır. Canlı pembe, yapay elmaslarla dolu koleksiyon, her Barbie’nin hayallerini oluşturan şeydir. Ayrıca, Barbie gibi hissetmek ve görünmek için bankayı yıkmanıza da gerek yok. Koleksiyondaki parçalar sadece 7 ila 65 dolar arasında değişiyor.

İndirimli ürünleri mağazada veya çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz, ancak biraz alışveriş bilgisine ihtiyacınız varsa, size yardımcı oluruz. Aşağıda göz atmanız için en sevdiğimiz Forever 21 Barbie görünümlerinden bazılarını derledik. İyi alışverişler, Barbie!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374797/come-on-barbie-let-s-go-shopping:-forever-21-just-launched-an-exclusive-barbie-collection?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir