Food Network Yargıcı Catherine McCord En İyi Mutfak Temellerini Paylaşıyor


Seçtiklerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için Catherine McCord ile röportaj yaptık. Weelicious, Catherine’in markasıdır. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Bir Food Network jürisinden mutfak, yemek hazırlama ve yemek pişirme tavsiyesi almak için çok az aday vardır, özellikle de Food Network yargıcı Catherine McCord. Catherine’e döndük. bazı işlevsel mutfak ürünü önerileri ve TV sunucusu, yemek kitabı yazarı, yemek hazırlama uzmanı ve kurucusu için Zekice kesinlikle teslim.

Catherine, “Mutfağım, evimizdeki hareketin merkezidir,” diye paylaşıyor. “Genellikle haftada 21 öğünün 20’sini pişiriyoruz, bu nedenle zaman kazanmak için mutfağımızın düzenli ve verimli olması gerekiyor.”

Meşgul bir CEO ve üç çocuk annesi olan Catherine’in mutfağı, ister çalışıyor, ister arkadaşlarını ağırlıyor, “mantar pastırması” yapmak veya ailesiyle yemek pişirmek.

“Çocuklarım yemek yapmayı çok seviyor ve onları bu sürece dahil etmek bana sonsuz bir keyif veriyor çünkü bu onları harika yiyiciler yapıyor” diye devam ediyor. “Çocukların ödevlerini yapabilmeleri için büyük bir mutfak masamız var, hafta sonları arkadaşlar gelip guacamole ve margarita yapıyor, akşam yemeğine hazırlanırken dans partileri ve benim gün boyunca çalışmam için. Mutfağımız gerçekten en mutlu odamız. bizim evimizde.”

En iyi mutfak yarışmacıları arasında hava fritözü, yavaş pişirici, gıda kurutucusu ve çok daha fazlası var. Sadece Catherine’in ürün önerilerini satın almakla kalmaz, aynı zamanda yemek kitabı için de ön sipariş verebilirsiniz. Yemek Hazırlama Sihrien kolay, stressiz pişirme önerileri ve tarifleri için.

Mutfağınızı evinizin “en mutlu odası” haline getirebilmeniz için Catherine’in en önemli mutfak gereçleri için aşağıdan devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368044/food-network-judge-catherine-mccord-shares-her-kitchen-essentials-for-parenting-hosting-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir