Foo Fighters, Taylor Hawkins Ölümünden Sonra Tur Tarihlerini İptal Etti – Hollywood Life


Davulcu Taylor Hawkins’in zamansız ve ‘şaşırtıcı kaybının’ ardından, Foo Fighters ‘yas tutarken, iyileşirken’ ve ‘anıları takdir ederken’ yaklaşan tüm tur tarihlerini iptal edeceklerini duyurdu.

sonra bir haftadan az Taylor Hawkins ile gezerken beklenmedik bir şekilde vefat etti foo savaşçıları Kolombiya’da grup, performanslarına ara verdiklerini duyurdu. Grup, sosyal medyada yayınlanan bir açıklamada, “Foo Fighters’ın, kardeşimiz Taylor Hawkins’in şaşırtıcı kaybının ışığında yaklaşan tüm tur tarihlerinin iptalini onaylaması büyük bir üzüntüyle” dedi. “Birbirimizi planladığımız gibi göremeyeceğimiz için üzgünüz ve hayal kırıklığını paylaşıyoruz. Bunun yerine, bu zamanı yas tutmak, iyileştirmek, sevdiklerimizi yakınlaştırmak ve birlikte yaptığımız tüm müzik ve anıların kıymetini bilmek için ayıralım. Sevgilerle, Foo Fighters.”

Açıklama 64. Grammy Ödülleri öncesinde geldi. Müzik grubu – Dave Grohl, Pat Smear, Chris Shifflett, Nate Mendel, ve Rami Jaffee – 3 Nisan etkinliğinde sanatçılardan biri olarak ilan edildi. Grup ayrıca En İyi Rock Performansı (“Yangın Yapmak”), En İyi Rock Şarkısı (“Waiting on a War”) ve En İyi Rock Albümü (Gece yarısı tıp).

Taylor Hawkins 25 Mart’ta öldü. Grup, Kolombiya’nın Bogota kentindeki Festival Estéreo Picnic’te performans göstermeleri beklenmeden hemen önce “trajik ve zamansız kaybı” duyurdu. Grubun açıklaması Taylor’ın “müzikal ruhunu ve bulaşıcı kahkahasını” kutladı ve etkisinin “hepimizle sonsuza kadar yaşayacak. Kalplerimiz eşi, çocukları ve ailesiyle birlikte ve bu hayal bile edilemeyecek kadar zor zamanda mahremiyetlerine en üst düzeyde saygı gösterilmesini istiyoruz.”

Foo Fighters, Taylor Hawkins Ölümünden Sonra Tur Tarihlerini İptal Etti – Hollywood Life
(Mükemmel Resim/Shutterstock)

Bogota’nın ölümünü takip eden günlerde, Bogota’nın sağlık sekreteri, acil müdahale ekiplerinin şehrin kuzeyindeki bir otelde göğüs ağrısı çeken bir hasta hakkında bir rapor aldıklarını belirten bir bildiri yayınladı. Olay yerine bir ambulans gönderildi ve özel bir sağlık kuruluşu zaten tedavi görüyordu, ancak Hawkins’i hayata döndürme çabaları başarılı oldu. CNN.

Kolombiya Başsavcılığı, CNN’e göre Cumartesi günü bir ön “adli tıp araştırması” yayınladı. AG’nin ofisi, bir idrar toksikolojisi testinin Taylor’da THC, trisiklik antidepresanlar, benzodiazepinler ve opioidler de dahil olmak üzere on madde bulduğunu iddia etti. Ancak bu, kesin ölüm nedenini belirlemedi ve soruşturma halen devam ediyor.

Taylor’ın ölümü müzik dünyasında şok dalgaları yarattı. rengarenk kaba davulcu Tommy Lee Taylor ile ölümünden “birkaç saat” önce konuştuğunu iddia etti. Metal davulcu, “Keşke bu boktan bir rüya ya da ikimizin de güleceği kötü bir şaka olsaydı,” diye yazdı. Tommy, “kelimeleri yazmak hiç bu kadar zor olmamıştı” yorumunu yapsa da, Taylor’ı ne kadar çok sevdiğini yazdı. Duygu, beğeniler tarafından paylaşıldı Ozzy Osborne, Travis Barkerve miley cyrus.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/29/foo-fighters-cancel-tour-dates-taylor-hawkins-death/

Yorum yapın