Floyd Mayweather’ın Kızı Iyanna Ağır Saldırıdan Suçlu Olduğunu İtiraf Etti


İddiaya göre tartışma, NBA doğumlu Young Boy NBA’in Houston’daki evinde meydana geldi. Kentrell GaldenIyanna, Lapattra’yı orada bulduktan ve kendini rapçinin nişanlısı olarak tanımladıktan sonra, daha önceki bir rapora göre TMZ, kolluk kaynaklarına atıfta bulunarak. Tutuklanması sırasında, iddiaya göre Iyanna, polise Jacobs’un saçını çektiğini ve olayın meydana geldiği mutfağa koştuğunu söyledi.

Kent A. Schaffer, Iyanna’nın avukatı E! 15 Nisan’da yapılan açıklamada, “İyanna aleyhindeki davayı devletle anlaşarak çözdük.”

Schaffer, “Iyanna, altı yıllık bir süre için ertelenmiş yargı cezasına çarptırılacak ve bu süre zarfında dava reddedilecek ve mahkumiyeti olmayacak.” “Ayrıca, iyi halini bekleyene kadar iki yıl içinde erken fesih için uygun olacak.”

Avukat, “Sorunu kışkırtmadığına ve kendini savunmak için hareket ettiğine tam olarak inanırken, ne erkek arkadaşı ne de tek tarafsız tanık olan korumaları ne bizimle ne de polisle konuşmayı reddetti. Aksi takdirde tüm riski ortadan kaldırabileceğimiz uzun bir hapis cezasını riske atmaya değip değmeyeceğine karar vermemiz gereken bir pozisyon.”

E! Haber, yorum için YoungBoy’un temsilcisine ulaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327530/floyd-mayweather-s-daughter-iyanna-pleads-guilty-to-aggravated-assault-with-a-deadly-weapon?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın