Florence Pugh’un “Sinirli, Korkusuz Tarzı” Bir Güzellik Konseri Ayırmasına Yardımcı Oldu


Aslında Florence, Valentino Haute Couture defilesinde giydiği tamamen şeffaf elbiseyi, cesur görünümü eleştirilere yol açtıktan sonra şiddetle savundu.

“Dinle, o inanılmaz Valentino elbisesini giydiğimde, bunun hakkında yorum yapılmamasının hiçbir yolu olmadığını biliyordum.” Instagram’da yazdı geçen Temmuz. “Olumlu ya da olumsuz, hepimiz ne yaptığımızı biliyorduk.”

Oscar adayı, meme ucunu gösteren bakışı sallamaktan bile heyecan duyduğunu söyledi.

“İzlemesi ve tanık olması ilginç olan şey, erkeklerin bir kadının vücudunu alenen, gururla, herkesin görmesi için tamamen yok etmesinin ne kadar kolay olduğu,” görevine devam etti. “Bir kadının bir yabancılar kalabalığı tarafından vücudunda neyin yanlış olduğunu duyduğu ilk kez ve kesinlikle son olmayacak, endişe verici olan, bazı erkeklerin ne kadar kaba olabileceği.”

Sadece kusurlarıyla gurur duymuyor, aynı zamanda vücudunun incelikleriyle de uyum sağlıyor.

“Büyümek,” diye ekledi. “İnsanlara saygı göster. Vücutlara saygı göster. Tüm kadınlara saygı göster. İnsanlara saygı göster. Hayat çok daha kolaylaşacak, söz veriyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375168/thanks-to-florence-pugh-s-%22edgy-fearless-style%22-she-booked-a-beauty-gig?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir